Rüyada Aba Görmek Yorumu

160

RÜYADA ABA GÖRMEK

Rüyada aba görmek; farklı renklerde aba görmek veya yeni bir aba giydiğini görmek çokça minnet duyulacağı bir değer görmeye işarettir. Gördüğünüz aba ne kadar güzel ise o güzel aba kadar etrafından fayda göreceğine delalet eder.

Aba giymek

Rüyada siyah aba;veya koyu renklerde dar bir aba giydiğini görmek bu söylenilenlerin tam tersine etrafından zarar görmeye ve hor görülmeye işarettir. Bununla beraber maddi manevi olarak kısa zamanda sıkıntılar çekeceğine ve sonrasında karşısına çıkan fırsatlar sayesinde sorunlarının çözüme ulaşacağı anlamına gelmektedir.

Aba satın aldığını görmek

Aba satanı görmek;dünya işlerini din işlerinden daha çok önemsediğine işaret eder

Aba üstünde olduğunu görmek

Abanın senin oturduğun yerin altında olduğunu görmek. Arabanın veya atın altında olabilir. kısa zaman içerisinde iş hayatında yükseleceğini veya memuriyette ise kıdem ve derece artacağın anlamına rivayet edilmektedir.

Abanızı başkasına vermek

Abanızı üstünüzden çıkartıp başkasına verdiğini gördüyseniz sahip olduğunuz mallarınızın veya tarlalarınızı vereceğinizi veya kaptıracağınız olarak tabi edilmektedir.

Siyah aba giydiğini görmek

Eğer rüyanızda siyah aba giydiğinizi gördüyseniz üzücü bir haber alacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada aba dokuduğunu görmek

Aba dokuduğunu görüyorsan yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağın anlamına gelmektedir. Abayı dokuduğun yer eğer havasız karanlık ve seni rahatsız eden bir yerdeyse yolculuğunun sorunlu geçeceği anlamına gelmektedir. Eğer dokumayı yaptığın yer havadar ferah bir ortamdaysa yolculuğunun sorunsuz geçeceği şeklinde tabir edilmektedir.

Kaynak: Hürriyet

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz