Rüyada Abanoz Görmek Yorumu

619

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek; Zeki,heyecanlı veya da pinti insana işarettir. Kişinin istekli bir şekilde zenginliğe ulaşıp aynı zamanda cimri olacağına işarettir.

Abanoz ağacı görmek iyi değildir. Bazı yorumcular ise rüyada abanoz ağacı görmek, uzak bir ülkeye seyahat etmeye işarettir demişler.
a


Abanozdan yapılmış bir mobilya görmek

Abanozdan yapılmış bir mobilya görmek, hoşumuza gitmeyen sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Kimileri de abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşmaya yorarlar

Erkek görürse neşeli, hali vakti yerinde bir kadına; kadın görürse zalim bir zengin bir erkeğe delalet eder.

Rüyada abanoz ağacı görmek uzak diyarlara seyehate veya o havaliye mensup zengin ve kuvvetli bir şahsa delalet eder.

Abanozdan yapılmış bir ürün görmek, iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Kimileri de Abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar. Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

Abanoz ağacından yapılma eşya ortaya çıkacak gelişmeler olarak değerlendirilir. 

Abanoz agaci görmek, uzak bir ülkeye seyahatle tabir olunur. Abanoz agacindan yapilmis ev esyasi, kadin ve erkek için de evlenmege isarettir. Ancak evlenilecek kisi huysuz ve geçimsiz olmasi yüzünden, bu evlilik uzun bir müddet devam etmez. Bir rivayete göre de; abanoz agaci görmek, uzak diyarlara gidileceğine veya o bölgeye mensup zengin fakat inatçi bir adamla dostluk kuracaginiza delildir. Bir baska rivayete göre abanoz agacini veya Abanozdan yapilmis esya gören kimsenin, çok inatçi birisi ile evlenmesine ya da inatçi birisi ile is yapmasina isaret eder.

Rüyada abanoz ağacını veya abanozdan yapılmış eşya gören kimsenin, çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile iş yapmasına işaret eder. 

abanoz ağacı görmek, sevinçli, zengin bir kadına delâlet eder. Veya kalbi katı bir erkeğe işarettir.

ERKEĞİN GÖRMESİ ZENGİN KADINA İŞARETTİR

Erkek Rüyasında abanoz ağacı görürse neşeli, varlıklı bir kadına yorumlanır. kadın rüyasında abanoz ağacı görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

ACI BİR HABER İŞARETİ

Rüyada abanoz ağacından yapılmış çok miktarda eşya görmek, Muhiddin-i Arabi’ye göre kaza veyahut ölüm gibi acı bir haberin geleceğine işarettir. abanoz ağacı görmenin sert huylu biriyle iş yapılacağına işaretle de yorumlayanlar olmuştur. Abanoz ağacını veya abanozdan yapılmış bir eşyayı görmek, rüya sahibinin çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile iş yapmasına işaret eder. Yine rüyada abanoz ağacını görmek, kuvvet ve dirayete işaret eder. Abanoz ağacını erkek görürse, neşeli ve zengin bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe işaret eder. Bazen de rüyada abanoz ağacını görmek, uzak bir yere seyahate işaret eder

SEYAHATE ÇIKABİLİR YADA EVLENEBİLİRSİNİZ

uzak bir ülkeye seyahatle tabir olunur. Abanoz ağacından yapılmış ev eşyası, kadın ve erkek için de evlenmeğe işarettir. Ancak evlenilecek kişi huysuz ve geçimsiz olması yüzünden, bu evlilik uzun bir müddet devam etmez. Bir rivayete göre de; rüyada abanoz ağacı görmek, başka ülkelere gideceğinize veya o bölgeye mensup zengin fakat inatçı bir adamla dostluk kuracağınıza delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada abanoz ağacını veya Abanozdan yapılmış eşya gören kimsenin, çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile is yapmasına işaret eder.

Kaynak: Rüyada Abanoz ağacı Görmek


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz