Rüyada Abdest almak Yorumu

331

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak aldığını görmek; Vesile olacağınız birinin tövbe edeceğine işarettir.Temiz ve parlak suda abdest aldığını görmek,üzülmüşseniz mutlu olacağınıza,borçlunun borcundan kurtulacağına,korkulan bir durumdan uzaklaşılacağına çok istediğiniz bir muradınıza ereceğinize delalet eder. tam tersi pis suda abdest aldığını görmek muradınızın tam tersi olacağına işarettir. Namaz kılmak için abdest almak ve abdestinizin bozulduğunu görmek ,girişeceğiniz bir işin sonucunda hüsrana uğrayacağınıza bu hüsran sonuc unda pişmanlık duyacağınıza işaret ede

Rüyada Hastayken Abdest Almak

Rüyada hastaysanız ve abdest aldığınızı görüyorsanız; yakın bir zamanda sağlığına kavuşacağın anlamına gelmektedir.
İmam Nablusî buyuruyor ki: Rüyada abdesti var iken tekrar abdest aldığını görmek, rahmet üzerine rahmete, nimet üzerine nimete delâlet eder. Tastamam abdest aldığını görmek, bütün dinlerde güzelliğe, Allahu Teâlâ tarafından nail olunacak himayeye delâlet eder..

Rüyayı gören kişi güzel haber alacağını yada benzeri güzel olaylar ile karşılaşacağı anlamına da gelebilmektedir. Hastalığınız varsa iyileşeceğiniz veya zor zamanlarda ola kişiler olarakta yorumlanabilmektedir. Eğer rüyayı gören kişi hak yolunda değilse Allahın lütfü üzerinde olacağına ve kısa zamanda hak yoluna gireceği veya tövbe edip döneceği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Camide Abdest Aldığını Görmek

rüyada camide abdest almak

Arkadaşlarının onun arkasından konuşacağına ama konuşmanın dedikodu şeklinde değilde ona yardım etme ve yanında olmaları şeklinde yorumlanabilmektedir. Darda ise arkadaşlarınızın yardımınıza koşacağına veya maddi manevi yardımınıza geleceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Güzül abdesti aldığını görmek; Rüyayı gören kişinin yanlış işlerden dolayı kaybettiği maddi varlığını geri alacak demektir.

Abdest almak ve namaz kılmak; Abdest aldığınızı ve daha sonrasında namaz kıldığınızı görüyorsanız Allah sizin içinizden geçenleri bilir ve istediğiniz şeye sizi kavuşturacaktır. Abdest alıp namaz kıldığınızı rüyanızda görürsen üzüntü ve kederden kurtulursunuz.

Rüyada süt veya Bal ile abdest aldığını görmek, din hususunda selâmete delâlet eder.

Rüyada abdest suyundan içmek; hayır ve hasenata, berekete, hastalıktan şifaya, korkudan imana işaret eder. 

Rüyada abdest bozulması; Rüyada abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir. 

Rüyada abdesti yarım bıraktığını görmek, ne zamandır yapmayı arzu ettiği şeyler konusunda hala doğru zamanın gelmediğine ve gerekli şartların oluşması için çok emek harcaması gerektiğine işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz