Rüyada açlık görmek yorumu

397

Rüyada Açlık Çekmek

Rüyada Açlık Çekmek; Çektiğini görmek ve birşeyler yediğini görmek; işlediğiniz bir günahtan dolayı tövbe edeceğinize,aç olupta birşey yiyememek ise bulduğunuza tamah etmeye delalet eder.Açlığı görmek dört yolla tabir edilir. Bunlar yardım ve darlık,hırs,günah,tamah etmek.

Rüyada açlık çektiğinizi gördüyseniz, ailenizde birtakım sorunlar yaşayacağınızın işaretidir ya da kötü bir evlilik hayatına sahip olacağınız anlamına gelir.

Rüyada açlık çektiğini görmek

Rüyada açlık çektiğini gören birisi istediği birşey varsa ne kadar çabalarsa çabalasın ona ulaşamayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aç olduğunu görmek

Bazilan, rüyada aç oldugunu görene bir hayir isabet eder dediler. Bazilari da, rüyada hissedilen açlik, tokluktan, susuzluk, suya kanmaktan daha hayirlidir, dediler. Rüyada açlik, ihtirasla yorumlanir.

Rüyasinda açlık çekip bir lokantaya girmek istedigi halde giremedigini görmek; almak istedigi birçok seyler oldugu halde, parasi olmadigi için, alamadigina delalet eder.

Cafer i Sadik a göre;

açlik rüyasi dört sekilde yorumlanir Hayir, hirs, günah ve tamah. Karninin aç oldugunu ve yiyecek bir sey bulamadigini gören, hirs ve tamahindan dolayi, hayra eremez. Bazi tabircilere göre ise Rüyada hissedilen açlik, kocasindan ayrildigina matem tutup zînetini terk eden kadinin elbisesine. Korku ve küfre ve . geçim sikintisina delalet eder.

Açlik rüyasi dört sekilde yorumlanir Hayir, hirs, günah ve tamah. Karninin aç oldugunu ve yiyecek bir sey bulamadigini gören, hirs ve tamahindan dolayi, hayra eremez. Bazi tabircilere göre ise Rüyada hissedilen açlik, kocasindan ayrildigina matem tutup zînetini terk eden kadinin elbisesine. Korku ve küfre ve . geçim sikintisina delalet eder.

Rüyada Açlıktan Bayılmak

rüyada açlıktan bayılmak

Rüyada Aç olmak, daha iyi bir hayata. Kendi hayatından memnun olmamanın ve daha yükseklere, zirvelere göz dikmenin, aşırı hırslı olmanın işaretidir. Pek çok alanda faaliyet göstermenin de tabiridir.

Acıkmak, pek çok şekilde yorumlanabilir. Zengin kimseler için ruhen bir türlü doyuma ulaşamadıklarını, maddi olanakları iyi olmasına rağmen maneviyatlarında sürekli bir eksiklik duyacaklarına alamettir. Acıktığını ve yiyecek herhangi bir şey bulamadığını gören kişiler aşırı hırslarına yenik düşerler. İş alanında başarılı olmak isterken ailelerini, sevdiklerini ihmal ederler.

Rüyada açlık görülmesi; ihtirasla yorumlanır. Rüyasında aç olduğundan dolayı bir lokantaya girmek istediğini görmek; almak istediği birçok şeyler olduğu halde, parasının olmaması nedeniyle alamadığına delalet eder. Evli bir kimsenin rüyasında aç olduğunu görmesi; zengin olacağı şeklinde tabir edilir. Câbiru’l-Mağribî’nin yorumuna göre: Rüyasında karnı aç olup iyi bir yemekten iştahla yediğini gören kimse; günahlarından dolayı tövbe etmelidir. Eğer rüya sahibinin yediği yemek iyi değilse günahlarından ötürü yapmış olduğu tövbesinin kabul olmadığına delalet eder. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz