Rüyada adam görmek ne demek

230

Rüyada ADAM Görmek ne demek

Rüyada adam görmek; Kendinize çok fazla değer verdiğinize bunun ise bencilliğe sebep olabileceğine işaret eder,bu yüzden kendinizi başka insalarla bütünleştirmeli ve yeni arkadaşlıklar kazanmalısınız.

Rüyada yaşlı adam görmek; işlerinizin düzeleceğine ve feraha  kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada genç bir adam görmek; başka birisi tarafından aldatılacağınıza ve  zor durumlara maruz kalacağınıza işaret eder.

Rüyada mutlu bir insan görmek;sıkıntı ve üzüntüye delalet eder.Üzgün insan görmek ise başkası tarafından etkileneceğinize işaret eder.

Rüyada Adam dövmek

Rüyada adam dövmek kişinin aile hayatında yaşadığı bazı durumları, sıkıntıları, sırları yabancı bir kişiye anlatacağı anlamına gelir. Aile sırları veya önemli bilgilerin pek çok kişi tarafından öğrenilmesine neden olacak olan bu durum rüyayı gören kişi için oldukça zor zamanların geleceğine işaret eder. Akrabalar ve komşular arasında asılsız dedikodular yayılabilir. Aile içine dışarıdan girmeye çalışan biri aile arasında problemler ve ayrılıklar yaratır. Bu kişi aileye yeni katılacak olan veya uzaklardan gelen bir damat, gelin vb olabilir. Aile veya arkadaş grubu arasında dışarıya laf taşıma sebebiyle ayrılıklar ve kavgalar yaşanabilir. Gruba veya aileye, istenmeyen bir birey ailenin veya grubun diğer bir üyesi tarafından alınmak istenebilir. Eğer rüyasında adam döven kişinin bir abisi var ise, abisi herhangi bir yabancıyla kavga edebilir. Adam dövmek sırların açığa çıkması ve ayrılıkların yaşanması anlamına gelir. Rüyada dövülen kişinin ölüp ölmediğine göre rüyanız farklı yorumlanır.

Adam öldürmek

Bir insan rüyasında adam öldürmek durumunda kalmışsa iş ve sosyal hayatında sıkıntılar yaşayacak durumlara girdiğine işaret etmektedir. Sinirli ve agresif hareketleriyle sakinleşmesi gerektiğine işaret eden bu rüya aynı zamanda kendine zararı dokunacak işler de yaptığını ifade eder. 

Rüyada cinayet işlemek içindeki öfkeyi atacağına ve sakinleşeceğine, ama çevresindeki kişilerin bir kısmını kaybedeceğine işaret eder. Adam öldürüp kaçtığını görmek kötü bir durumun tüm aileyi etkileyeceğine işaret eder. Silahla adam öldürmek bir musibetten kurtulacağına, bıçaklamak ise sıkıntılarından kurtulmak için kendine sahip çıkması gerektiğine işaret eder. 

Birinin adam öldürdüğünü görmek bir fenalığa tanık olacağına ama susmak zorunda kalacağına işaret eder. Başkasının sıkıntısına üzüleceği manasına da gelebilir. Kişinin yaşadığı durum ve içinde bulunduğu hale göre rüya yorumlanır. 

Rüyada adam Görmek

adam görmek, güzellik ve hayır bulmaya delalet eder. Rüya sahibi için güzel kısmetler almak, yardım ve fayda görmek, sağlıklı olmak şeklinde tabir edilir. Rüyada adam görmek, zaman içinde itibar, zenginlik ve nüfus elde etmeye işaret eder. Her anlamda rüya sahibi için karda olmak şeklinde tabir edilir. Rüyasında adam gören kişinin çevresi geniş olacak ve etrafında kendisine saygı duyan, önünde eğilen ve kendisine itaat etmeye her an hazır olacak kimseler bulunacak demektir. Güzel ve iç açıcı haberler almak, sürpriz gelişmeler yaşamak olarak ifade edilir.

Rüyada adam yaralamak

Rüyada adam yaralamak, adam bıçaklamak rüyası akla ilk geldiğinde olumsuz anlamlar çağrıştırsa da bu rüya genel anlam itibariyle kişinin hayatını güzel kılacak aktiviteler içinde yer alacağına yorumlanır. Rüyada adam yaralamak, insanlara yardım etmekten haz alan, maneviyata önem veren, paylaşmaya açık, hoş sohbetli kimsedir. Rüyada adam yaralamak, bazen de kişinin bir çok insana yol gösterici özelliğe sahip olup insanlara ön ayak olmasına, ticari anlamda saygınlık kazanarak insanların beğenisini kazanmasına tabir edilir.

Rüyada Adam Yakmak

Rüyada adam yakmak, rüya sahibinin dini yaşamında bazı eksiklikler olduğuna işaret etmektedir. Yanlışlıkla bir insanı yaktığını görmek ise rüya sahibinin istemeden bir kişiye zarar vereceği anlamına gelmektedir. Genel olarak bu rüyanın hem olumlu hem de olumsuz yorumları bulunmaktadır.

Rüyada adam yakmak aynı zamanda rüya sahibinin hayatında bazı başarısızlıklar ve kötü olaylar yaşanacağı şeklinde de yorulabilir. Rüya sahibinin karışık bir ruh hali içinde olduğu ve bazı kişilere karşı öfke beslendiği de bu rüyanın bir diğer yorumudur. Rüya sahibi kişinin isteyerek adam yaktığını görmesi, hayatında bazı problemlerden kurtulacağına yorumlanabilir. Hayatına yön vermeye başlayacağına ve olumsuzlukları hayatından çıkaracağına da bu rüya yorumlanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz