Rüyada Ağıt Yaktığını Görmek

1980


Rüyada Ağıt Yaktığını Görmek

Rüyada ağıt yaktığını görmek; Yakınınızda yaşayan birtakım insanların birbiribden ayrılacağına işaret eder. Matem veya matem yakılan yeri görmek kısa süreli sıkıntıya işaret eder. İleri gelenlerden birinin öldüğünü ve ardından ağıt yakıldığını görmek; o kişinin gerçek yaşantısında zarar göreceğine işaret eder. Ölen bir kişinin yeniden öldüğünü ve o kişinin ardından ağıt yakıldığını görmek; ölen kişinin ailesinin  sıkıntıya gireceğine işarettir.

Rüyayı gören kişinin, yaşayacağı sorunlardan ötürü görev olarak verilmiş işleri aksatacağına ve bu sebepten ötürü uzun zamandır çalıştığı işinden kovulacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinin vefat edeceğine ve bu yüzden rüyayı gören kişinin büyük ruhsal sorunlar yaşayarak hayatı ve insanları boşlayacağına tabir edilir.

Rüyada Ağıt Yakmak

Rüyada ağıt yakmanın anlamı, sorumsuzluktur. Rüya sahibinin sorumsuzlukları yüzünden ekmeğinden olacağına işaret eder. Rüyayı görenin görevlerini yerine getirmemesi sonucunda işinden olacağı ve çok sevdiği bir kişinin vefat edeceği şeklindedir.

Rüyada Ağıt Yakanan Birini Görmek

Rüyada ağıt yakan birini görmek; eline çok güzel fırsatların geçeceğine, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine alamet etmektedir.

Rüyada Ağıt Duymak

Rüyada ağıt duymak; sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz