Rüyada Ağız Görmek ne demek

217

Rüyada Ağız Görmek

Rüyada ağız görmek ;geçim konusunda zorlanacağınıza işlerinizin kötüye gideceğine işarettir.

Ağzınızın olduğundan fazla genişlediğini görmek;güzel sözler duyacağınıza işarettir.Ağzınızı yamuk ve çirkin görmek; gereksiz kötü sözler söyleyeceğinize işarettir.

Ağzınızdan kan geldiğini görmek;başkası tarafından imalı sözler işiteceğinize işarettir.Ağzından pislik çıktığını görmek;birilerine yaptığınız iyilikleri bazı zamanlar dile getirerek yer yer başına kakacağınıza işarettir.

Ağzınıza güzel birşeyler koyduğunu görmek; helal rızk kazanacağınıza aksine pis şeyler koyduğuuzu görmek haram kazanacağınıza işarettir.

Rüyada ağız kokması

Rüyada ağız kokusu görmek, işgüzar, patavatsız, konuştuğunu akıl ve mantık süzgecinden geçirmeyen, her düşündüğünü dile getiren ve lafın sonunun iyi bir yere mi yoksa kötü bir yere mi gideceğini hesap etmeyen bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Kişi, kendi ağzıyla, kendisini hem rezil hem de vezir etmeyi başaran, çoğu kez yalan yanlış ve kulaktan dolma sözleri dillendirerek, başının ağrımasına sebep olan kimse olarak tarif edilmektedir.

Rüyada ağızdan kan geldiğini görmek

Rüya sahibinin rüyasında ağzından kan geldiğini görmesi yaptığı hatalarının cezası çok ağır çekeceği ve pişmanlık duyacağı şeklinde tabir edilir. Ayrıca rüya sahibinin sağlığına kavuşacağı şeklinde belirtilir.

Rüyada ağız dalaşı olduğunu görmek

Rüyada Ağız Dalaşı Olduğunu Görmek; Dünya işlerinden bir iş için biri ile kavga ettiğini gören, geçim için gayret eder. Bu kavgada yenilen istediğini elde edemez. Eğer bu kavga ahiret meseleleri için ise, o takdirde yenilen üstün gelmiş olur. Allahu Teala’nın ululuğu hususunda biriyle ağız kavgası yaptığını gören, zarar görür.

Rüyada bir kimse ile dalaşıyaptığını görmek de bazılarının rivayetine göre, şiddetli hiddete kapılmaktır. Bilinmeyen, belli olmayan bir iş için kavga ettiğini gören, şeriata ve kitaba aykırı hareket etmiş olur. Kadınlar ve küçük çocuklar ile ağız kavgası etmek iyi değildir. Bir tek küçük çocukla kavga ettiğini gören, düşmanından üstün olur. Bir devlet baskanı ile ağız kavgası yaptığını gören, malından zarar görür ve şiddetli bir musibete uğrar. Bir rivayete göre ölüme kadar gider.

Rüyada Ağız Maskesi Takan Birini Görmek

Rüyasında Ağız maskesi Takan Birini Görmek; rüyasında maskeli birini gören kimse çalışma arkadaşlarının veya çevresindeki bireylerin ve dost bildiklerinin kendi arkasından çevirdikleri dolapları görmesi neticesinde moralinin bozlulması ve hüzünlenmesi şeklinde tabir olunmaktadır.

Rüyada ağız kavgası yapmak

Rüyasaında Ağız Kavgası Yapak; rüyada ağız kavgası ettiğini gören kişinin, çok iyi, yardımsever ve cömert biri olmasından ötürü çekemeyen kişiler ve düşmanlar tarafından hakkında dedikodu çıkartılıp isminin lekelenmek istenmesine ve bu yüzden rüya sahibinin, sıkıntıya girerek büyük bir üzüntü yaşamasına yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz