Rüyada Aile Görmek veya Aileni Görmek, Rüya Yorumu

2941


Rüyada Aile Görmek

Rüyada aile görmek; Rüyada ailenizi görmek ve olduğunuzu görmek;mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada aile görmek, rüya sahibi kimse için çok makbul ve hayırlı bir rüyadır. Çünkü bu rüya iyiye ve hayra işaret eder. Rüyada aile ile fertlerini bir arada görmek mala ve huzurlu bir yaşama tabir edilir.


Rüyasında ailesiyle birlikte oturduğunu gören kimse güçlü duruma gelir. Yani hemen her konuda kendini destekleyenler vardır. Aile karanlık ve loş bir yerde oturuyorsa, iş ve parayla ilgili sorunların halledilmesi için zaman gerekir. Aile aydınlık ve ferah bir ortam anlamına gelir. Ailenizi neşeli bir şekilde görmek iyi bir haber alacağınıza ve işlerinizde başarılı olacağınıza. Kederli bir halde görmek çok üzücü olaylarla karşılaşacağınıza ailenizden birinin öldüğünü görmek ailenizle aranızı açmaya çalışanların bu isteklerinde başarısız olacaklarına. Oğlunuzun askere çağırıldığını görmek çocuklarınızın hayırsız çıkacağına, Karınızın sizi terkettiğini görmek, aile saadetinizin hiçbir zaman bozulmayacağına işarettir.

Rüyada aile Büyüğünü Görmek

Rüyada büyüklerini görmek, hayırlı, kişi için aydınlık günlerin geldiğini müjdeleyen çok güzel bir rüyadır. Hayat boyu destek almak manasına geldiği gibi; kişinin ailesinden gelecek yüklü miktarda bir para ile borçlarını kapatacağını yahut araba gibi bir mal satın alacağını bildirir. Uzun bir ömre sahip olunacağı gibi, bu süreçte kişinin hiçbir büyük dertle uğraşmayacağını. Ufak tefek aksilikler dışında genel olarak sağlıklı ve mutlu bir yaşam süreceğini tabir eder. Kişi adına hayra alamet eden rüya, geleceğin çok güzel, sağlık dolu. Emek harcamadan kazanç elde edecek kadar refah içinde geçeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin ailesinin verdiği destek sayesinde asla sırtının yere gelmeyeceğini. Kazancında her bir lokmanın helal olacağını, haramdan uzak durduğu gibi, asla yalan söylemeyip, her koşulda mutlaka dürüst davranacağını da bildirir.

Rüyada Aile Kalabalığını Görmek

Kalabalık aile görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine. Yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine. Aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, şan şöhret kazanacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada aile içi kavga görmek

aile içi kavga görmek; Kişinin esenlik bulacağına, işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına. Kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına. Çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına. Kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kaynak: Milliyet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz