Rüyada Akciğer Görmek

301


Rüyada Akciğer Görmek

Rüyada akciğer görmek;sevince işarettir.
Birine akciğerinizi verdiğini görmek; Verdiğiniz kişi ye şevkat göstereceğinize işarettir. Eti helal olan bir hayvanın akciğerini çiğ yada pişmiş olarak görmek;helal mal kazanacağınıza işarettir.

Birine akciğerinizi verdiğini görmek;verdiğiniz kişi ye şevkat göstereceğinize işarettir. Eti helal olan bir hayvanın akciğerini çiğ yada pişmiş olarak görmek;helal mal kazanacağınıza işarettir.

Rüyada Akciğer Yemek

Rüyayı gören kişinin sahip olacağı bir mala ya da eşyaya işaret eder.
Rüyada ciğer yemek, zorlanmadan kazanılan paraya sahip olmaya, lüks ve konfor içinde yaşamaya.
Çocuk sahibi olmaya, kazanılan mal ve mülke işarettir.
Rüyasında pişmiş ciğer yediğini gören kimse, bundan sonraki hayatında maddi yönden sıkıntı çekmediği gibi hayırlı evlat yönünden de son derece şanslı olur.
Rüyada pişmemiş çiğ ciğer yemek, Sizin başınıza kötü söze belkide iftiraya maruz kalmaya, dışlanmaya, saygınlığınızın yok olmasına sembol edilir.
Rüyada görülen ciğer sembolü hakkında İslami rüya alimlerimiz üç farklı anlam ifade etmişlerdir. şunlardır; sadık dost, hayırlı evlat, ilim sahibi bilgin kimse şeklindedir.
Rüyada hanenizde ciğer yaktıklarını görmeniz, Ekonomik yönden sıkıntırlı bir döneme gireceğinize ve hayatın zorlaşacağına. elde ettiğiniz malınıza devlet tarafından el konulacağına tabir edilir.
Rüyada bol miktarda kızarmış ciğer görmek, Yükte hafif parada ağır mesela altın, gümüş gibi maddi değeri yüksek olan eşyalara sahip olup doyumsuz yaşama sahip olacağınıza yorumlanır.
Rüyada ciğer yemek, hayırlı ve sadık dostlara sahip olmaya. hoş sohbete, sevgi ve saygıdan ödün vermeden yaşamı sürdürmeye, her türlü isteğinizin kabul görülmesine sembol edilir.
Bu rüyayı gören kişiler bugün olmasalar da yakın zaman da bol miktarda kazanca ulaşıp gelecek yaşantılarını huzur ve rahatlık içinde geçireceklerdir.

Rüyada ciğer yemek, hayırlı ve sadık dostlara sahip olmaya. hoş sohbete, sevgi ve saygıdan ödün vermeden yaşamı sürdürmeye. Her türlü isteğinizin kabul görülmesine sembol edilir. Bu rüyayı gören kişiler bugün olmasalar da yakın zaman da bol miktarda kazanca ulaşıp gelecek yaşantılarını huzur ve rahatlık içinde geçireceklerdir.

Rüyada ciğer yemek, hayırlı ve sadık dostlara sahip olmaya.
hoş sohbete, sevgi ve saygıdan ödün vermeden yaşamı sürdürmeye, her türlü isteğinizin kabul görülmesine sembol edilir.
Bu rüyayı gören kişiler bugün olmasalar da yakın zaman da bol miktarda kazanca ulaşıp gelecek yaşantılarını huzur ve rahatlık içinde geçireceklerdir.

Rüyada Karaciğer Görmek

Rüyada karaciğer görmek, rüya yorumcuları tarafından birkaç şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı yorumculara göre bu rüya, ahlaklı, asil, sözünde duran bir insana işaret etmektedir. İnsanların kusurlarını ve eksiklerini yüzlerine vurmayan, iyi kalpli, tatlı dilli ve geniş gönüllü bir kişinin varlığına delalet eder.

Rüyada Akciğer Ameliyatı Olduğunu Görmek

Rüyada akciğer ameliyatı olduğunu görmek yeni bir işe başlayacağın olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına.
iş hayatında çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine.
Duruma bağlı olarak çok büyük iş yaşamında giriştiğinişlerde başarılar kazanacağına, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına.
Ama karşılaşacağı bir durumda yeterli tecrübeniz olmadığından dolayı yanlış bir adım atacağına.
İş hayatından veya çalışma hayatınızda rakiplerine karşı başarı elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına. Ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna. Çok hayırlı işlere gireceğine, hayırlı haberler alacağına. söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz