Rüyada Akik Taşı Görmek

329

Rüyada akik görmek veya bir akiğe sahip olduğunuzu görmek;önemli bir şahsiyetten fayda göreceğinize  akiliğinizin kaybolduğunu görmek ise bunu tam tersine işarettir.
Çuval dolusu akiğinizin olduğunu görmek; sahip olduğunuz akik miktarınca mal a sahip olacağınıza işarettir.

Rüyada Akik Taşı Görmek

Rüyada akik taşı görmek; Ticaret yapıyorsanız ticaretinizin artacağına ticaret yapmıyorsanız ticarete atılılıp varlıklı kişi olacağınıza yorumlanır. Eğer birisi size rüyanızda akik taşı hediye ediyorsa yakın bir zamanda bir tüccar ile tanışacağınız anlamına gelebilmektedir.
Rüyada akik taşını kaybetmek; Sizin değer verdiğiniz yakın bir arkadaşınızı kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada akikden yüzük takinan kimse, bereketli bir seye nail olur ki, o sey sahibinin sanatta erisecegi nimetlerin baslangici olur. Akik, nesil, din ve düzelmeye isaret eder.Rüyada akik görmek, fakirligin gitmesine delalet eder. Bir kimse rüyada yaninda akikten bir sey bulundugum! görse, o kimseden fakirlik gider. Zira hadîsi serifte «Akik fakirligi giderir.» diye buyurulmustur. Allahu Talanin birligini en evvel ikrar eden akik tasidir. Akik, nesil, din ve düzelmeye delalet eder. Akikin çokça beyazi tabirce, çokça kirmizisindan dalia hayirlidir.

Rüyada akik taşlı yüzük görmek

Rüyada akik yüzük görmek

Rüyada akik taşlı yüzük görmek, rüya sahibi için çok güzel ve hayırlara alamet bir rüya olup kişinin geçimini ticaret yaparak zengin bir yaşam sürecek kişilere işarettir. Bu rüyayı görenlerin iş hayatında büyük atılımlar yapacağına şans ve talihinin açılıp imrenilen bir hayat yaşayacağına delalettir. Rüyada akik taşı görmek, kişinin helal rızıkla geçimini sağladığına bolluk ve bereket içersinde olduğuna yorulur. Görülen bu rüya kişinin her giriştiği işten alnının akıyla çıkacağına az sermayeyle çok kazanacağına yorumlanmıştır. Rüyada akik taşı görmek, hem ruhen hemde simayen güzel bir hanımla arkadaşlık yapmaya rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin dert ve kederden arınacağına güzel ve rahat bir yaşam yaşayacağı olarak da tabir olunur. Rüyada akik taşı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Akik Taş Görmek

Rüyada akik taşı görmek, terbiyeli, nazik ve güzel bir hanıma delalet eder.
Rüyada akik taşı görmek zengin ve ticaret yapan kişilerle tabir olunur.
Rüyada akik taşı görmek, gam ve kederden kurtulmaya, her türlü kötülükten emin olmaya delalettir. 
Kendisine ait akik taşını kaybettiğini gören kişi bir ahbapdan (arkadaşından) ayrılır. Bir çok akik taşlan olduğunu görmek, mal ve nimete delâlet eder.

Rüyada Akik Tesbih Görmek

Rüyada akik tesbih görmek

Rüyada akik tesbih görmek bir dediğini iki etmeyeceğine, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına rivayet eder.

Kaynak: Diyadinnet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz