Rüyada Akıl Görmek Yorumu

383

Rüyada Akıl Görmek

Rüyada akıl Görmek; Rüyada aklınızı ve nefsinizi bir insan şeklinde görmek ve ben senin aklınım dediğini görmek; varlıklı ve saygın bir kişi olacağınıza yada uzakta olan yakınlarınızla bir araya geleceğinize işarettir.

Rüyada Akıl Hastasından Korkmak

Rüyada akıl hastası olduğunu görmek bekarsa aşık olur, evli ve çocuğu varsa çocuklarına olan sevgisinin boyutunu görmüş olur.

BRüyada bir kişi bir şeye dokunup akıl hastası olduğunu görse bu faiz yediğini ya da yiyeceğini gösterir. Rüyada akıl hastası olduğunu görmek aynı zamanda zenginlik ve feraha kavuşmak olarak da yorumlanır.

Bir kadının akıl hastası olduğunu görmek o sene ucuzluk bolluk olacağına, aynı şekilde bir çocuğun akıl hastası olduğunu görmek de zenginliğin artacağına işarettir. Bir akıl hastasından bir şey aldığınızı veya onun size bir şey verdiğini görmek kısmet ile tabir olunur.
Rüyada kendi çocuğunun akıl hastası olduğunu görmek çocuğunun iyi bir eğitim hayatı olacağına ya da derslerini düzelteceğine işaret eder.

Rüyada Akıl Hastasından Kaçmak

Birine bir yalanlar söylediğiniz anlamını taşır. Rüya sahibinin güvenini kazandığı birine söylediği bir yalan olduğu söylenebilir.
Kişinin bu durumdan korkarak gerçeklerin çıkmasından büyük endişe duyacağına ve bu yalandan dolayı zor günler yaşayarak herkesten kaçacağına rivayete edilir. Rüyayı gören kişinin herkesten soyutlanarak içine kapanacağına ve zor bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada Akıl Hastasıyla Konuşmak

Herkese absürt gelen fikirlerin biri tarafından onay görmesi anlamını taşır. Rüya sahibinin farklı fikir ve düşüncelerini uzun zamandır içinde tuttuğuna ve yakın bir zaman içinde bu düşüncelerini biri ile paylaşarak onay göreceğine delalet eder. Öyle ki rüya sahibinin aynı fikirde ki biri ile tanışarak fikir alışverişi yapacağı ve bu sohbetten büyük mutlululuk duyacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akıl hastahanesi Görmek

Akil hastahanesini görmek, hamama delalet eder.
Çünkü hamam cin ve seytanin avret mahallerinin açildigi ve çirkin seylerin meydana geldigi yerdir.
Bazen akil hastahanesini görmek, mektebe delalet eder. Çünkü mektepte çocuklar için nazikane muamele yapilir ve okumakla kendisine fayda verecek seylerde onlara israr edilir.
Bazen da akil hastahanesi görmek, oyun yerlerine, karmakarisik seslere, batil ve manasiz kelimelere, malin elden gitmesine ve çoluk,çocugundan ayrilmaya delalet eder.
Bir ölü akil hastahanesinde görülse, o ölünün cehennemde olduguna delalet eder.
Çünkü akil hastahanesi deli gömlegi, tecrit odalari bulunan bir yerdir. Bir kimse rüyasında kendisini hastalarla beraber akil hastahanesinde oldugunu görse, bu Rüyada seriatça hapsedllmesine, delilerle beraber bir arada oldugunu görse, gören kimse, suçlu ve canilerle beraber hapse atilmasina delalet eder.
Eger bu rüyayi gören saglamsa, hastalanir, eger hastaysa, hastaligi uzar. Yahut yabanci bir yerde ya da sehid olarak ölür.
Bazen de bu hastahaneyi görmek, fakir için erisecegi genislik, kolaylik ve rahatliga kavusmasiyla insanlardan bir sey istememesine delalet eder.

Rüyada Akıl Hastası Görmek

Bir kişi eğer rüyasında gördüğü akıl hastasını tanıyorsa ya da tanıdığı bir kişiyi rüyasında akıl hastası olarak görüyorsa, o kişinin hayatında, herkes için faydalı olan, her imdada kulak veren, herkes için iyi bir şeyler yapmaya çabalayan, gönlü yüce ve bol olan biri var demektir.

Fakat rüya sahibi, hiç tanımadığı ve gerçek hayatta karşılaşmadığı bir kişiyi akıl hastası olarak görürse bu rüya o zaman herkesi korkuya ve hayrete düşürecek bir takım olayların yaşanacağına işaret eder.

Kaynak: Rüyada Akıl Hastası Görmek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz