Rüyada Akraba Görmek

693


Rüyada Akraba Görmek

Rüyada akraba görmek; kötü bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.Uçan bir akbaba görmek;tanıdığınız bir yakınınızın haklarının yitip gideceğine işarettir. Akbaba avladığını görmek;düşmanınıza karşı galip geleceğinize işarettir.

Rüyada akraba görmek ile ilgili yorumlar genel olarak birbirine zıttır. Kimi rüya tabirlerine göre rüyada akraba görülmesi olumlu bir şey değildir ve rüyayı gören kişiyi çeşitli zorluklar, sorunlar beklemektedir. Bunun yanında bu rüya ile ilgili diğer yorumlar rüyada akraba gören kişinin gerçek dostları olduğu, hayatının huzurlu olacağa işaret etmektedir. Tabii rüyada akrabanın nasıl görüldüğü veya görülen akrabanın kim olduğuna dair de rüya tabiri değişmektedir.

Rüyada Akraba Öldüğünü Görmek

Rüyada akrabanın öldüğünü görmek, tez zamanda ulaşacak haber veya kısa sürede elinize geçecek kazançtır. Bu rüya yine çok yakın bir akrabanızın yardımını göreceğinizin veya o kimsenin çevresinde gelişecek güzel bir hadisenin göstergesidir. Böyle bir rüya gören kişi uzun ömürlü olur. Hayatı bereket ve kazanç içerisinde geçer. Genellikle arzu ve isteklerine kavuşur; yaşamdaki beklentileri gerçekleşir.

Rüyada Akraba Dövmek

Rüyada akraba dövmek; verilen bütün emeklerin heba olacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, sıkıntı çekeceğine, sayılacağına, getirisi çok olan işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Akraba ile Kavga Etmek

Rüyada akraba ile kavga etmek; yakın gelecekte sosyal yaşantınızın şiddetli bir sürece gireceğine delalet eder. Rüyada akrabayla kavga etmek tabiri doğrultusunda sosyal yaşantınızdaki iniş ve çıkışların yükseleceğini dolayısıyla hararetli bir sürecin başlayacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Rüyada akrabayla kavga etmek tabirince aile yaşantınızdaki sorunların günden güne büyüyeceği de söylenebilir. Rüyada akrabayla kavga etmek aynı şekilde duygularınızı size yakın olan insanlara kırıcı ve kaba bir şekilde aktaracağınıza da işaret eder.

Rüyada tanıdık biriyle kavga etmek

Rüyada tanıdık biri ile kavga etmek; Çok zor dönemlerden geçen bir akrabayla biraraya gelineceğine, sorun yaşadığı durumla ilgili olarak yapmak istediği şeylerden ötürü aile bireylerinden destek alınacağına ve eğitim konusunda yeni kapılar açılacağına yorulur. Yabancı biriyle kavga etmek, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, güzel huylu bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz