Rüyada Altın Görmek

398

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek; Rüyada altın bilezik gören kişi için beş farklı şekilde yorumlanır. Yöneticilik, Hikmet Günah, Gam, Evlat
Veya rüya sahibinin eline gececek bir mirasa veya para olarak yorumlanır.

Rüyada altın bilinir ki dünyada değer verilen bir maddedir. Dünya bir sınav alanıdır. Eğer rüyanızda altın görüyorsanız gam keder borç gibi yorumlanır.
Rüyasında kendisine büyük bir altın parçası verildiğini görmek; eski zamanlarda sarayda yükseleceği günümüzde iş hayatında yükseleceği olarak yorumlanır.

Ibn-i Şîrîn (rh.a.) Göre
Elinde beş parça altın olduğunu görmek halk arasında taktir edilecek işlere yorumlanır. Eğer elinizde tek parça altın varsa güzel bir arsa veya ev olarak yorumlanır.
Rüyada iki elinde altın olması kısa zaman içerisinde bolluktan sıkıntıya ve borca düşeceğine işaret edilir.
Rüyasında baş örtünüz tokanız başınıza değen elbiseleinizin altından dokunmuş olduğunu görmeniz sizi Allah yolunda gideceğiniz olarak yorumlanır.
Rüyada eşyanın saf altın olması; Rüyayı gören kişinin saf ve anlaşmaya ve iyi niyetli olduğuna işaret edilir.

Rüyada gözlerin altın olması

Rüyada gözlerinin altın olması; Rüyada gözleriniz altın ise kör olabileceğiniz olarak yorumlanır.
Rüyanızda üzerinizde altından gerdanlık olduğunu görmek; devlet işlerinde ilerleyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Bulmak

Rüyada altın bulmak pek iyi olarak yorumlanmaz. Yakın zamanda sıkıntıya düşeceğiniz anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sıkıntıları olduğu ve bu sıkıntılardan kurtulmakta zorlanacağı olarak yorumlanır.
Bazende rüya yorumcularına göre iyi olarakta yorumlandığı olur. Rüyda altın toplamak kötü gecen günlerin ardından iyi günlerede yorumlanabilir. Rüya sahibinin sıkıntılı zamanllardan gececeği zamanlar olarakta yorumlanabilir.

Rüyada Altın Almak

Rüyada altın almak; Kısmet ve şanslı işler yapmaktır. Rüya sahibinin hayatını düzene sokacağı ve hayırlı ve güzel işler yapacağı olarak yorumlanmaktadır. Bir işte çalışıyorsa hayırlı projeler ile insanların hayatını güzelleştireceği ve onlar tarafından hürmet göreceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin gelecek zamanlarda büyük paralar kazanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Rüyada altın yüzük bulmak, rüyayı gören kişinin hayırlara vesile olacak bir işe girişeceğine, yeni ve kendisine hem bol hem de bereketli bir kazanç sağlayacak bir işe başlayacağına delalet eder. Rüyada altın yüzüğü dolabında bulmak, kişinin hayalini kurup çok arzuladığı bir isteğinin çevresinden hiç aklına gelmeyecek bir kişi aracılığı ile gerçekleşeceğine ve o insana çok minnet duyacağına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz