Rüyada Araba Görmek – Rüyada Araba Yorumu – Rüyada Araba Tabiri

533

Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek; Rüyada herhangi bir araba görmek rüya gören kişi için geçim hususunda tedbir alınması gereken zamanlar içinde olduğunu göstermektedir.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada Arabaya Binmek; Yakında büyük bir mevki ve makama erişmeye dalalet eder. Arabadan inmek rüyanın tersi veya hayırlı bir ayrılığa işarette edebilir.

Aynı şekilde arabaya binmek devlet insanları tarafından gelecek izzet ve yükselmeye işarette edebilir.

Rüyada arabalı vapur görmek; hayırlı bir sefere çıkacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Araba Almak

Rüyada araba aldığını görmek; rüya sahibinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu bir şeyi satın alacağı anlamına gelir. Yine rüyada araba aldığını görmenin bir diğer yorumu ise rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde azmi ile ön plana çıktığı ve hırsı sayesinde büyük başarılar elde ettiği buna bağlı olarak da çevresinden takdir gördüğüne delalet eder.

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek

Rüyada araba sürmek; Rüyada araba sürdüğünü görmek rüyadan etkilenen kişinin hayatında geniş çaplı bir değişim yaşanacağının habercisidir. Kişi uzun yıllardan beri, her zaman daha iyi bir yaşama, hayat şartlarına özenmektedir. Bunlara kavuşmak için her zaman çok çalışmış kimi zaman emeklerinin karşılığını alamamıştır. Ancak bu dönem rüya sahibinin şansı dönecek ve beklediği mükafata kavuşacaktır. Rüya sahibi geçmiş zamanda yaptığı iyiliklerin, azimle çalışmasının, hayırlı bir insan olmasının mükafatını er ya da geç alacaktır. 

Rüyada Araba Çalmak

Rüyada Araba Çalmak;  prestij kazanacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, kırgınlıklar yaşanacağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada Araba Kazası Yapmak

Rüyada Araba Çarpması

Rüyada araba kazası yapmak, rüyayı gören kimse için hayırlara işaret edilmez. Rüya sahibinin rüyada araba ile kaza yapmak tabiri işlerinin tepe taklak geleceğine işaret edilmektedir. Rüyada araba ile kaza yapmak kişinin güzel ve iyi giden işlerinin beklemediği bir anda tersine döneceğine ve sonuç olarak sıkıntılı döneme gireceğine işarettir.

Rüyada araba ile kaza yapmak farklı tabire göre rüya sahibi için ailesiyle tartışma yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin bu tartışma sonucunda ailesinden uzak bir yere taşınacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada araba ile kaza yapmak kişi için yeni bir hayata da delalet edilmektedir. Bu hayat ile bambaşka bir dünyaya gireceğine ve kendini yeniden bulacağına işaret edilir.

Rüyada Araba Satmak

Rüyada Araba Satmak; Rüyada araba satmak, rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili adımlar atacağına ve yapmış olduğu hatalardan kısa süre içerisinde döneceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Takas Etmek: Yeni yatırımlara, yeni kazanca ve maddi güce işarettir.

Rüyada Araba Almak: Hayalini kurduğunuz hemen her şeye sahip olacaksınız demektir.

Rüyada Araba Çarpması

Rüyada araba çarpması; aile ve arkadaş çevrenizde olan olumlu itibarınızın kısa süreceğine, çevrenizdeki kişilerin size olan güvenlerinin son bulacağına ve yalnızlık hissedeceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada araba çarpması, çalışma hayatınızda, iş yaptığınız kişilerin size olan güveninin biteceğine ve maddi kazancınızda azalma olacağına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz