Rüyada At Görmek Ne Anlamına Gelir

394

Rüyada At Görmek

Rüyada At Görmek Rüyada at görmek birçok şekilde yorumlanmıştır. Rüyada beyaz at görmek ne anlama gelir? Rüyada ölmüş at görmek ne anlama gelir? Rüyada kanatlı at görmek ne anlama gelir? farklı şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada at sevmek ne anlama gelir? Rüyada at binmek ne anlama gelir? Rüyada at kesmek ne anlama gelir? Rüyada at arabası ne anlama gelir?

Rüyada At Görmek; İstediğin bir şeyin gerçekleşmesi olarak tabir edilir. Eğer gerçek hayatta ata binmeyi bilmiyorsan ve rüyanda ata bindiğini görüyorsan mevki ve makam sahibi olacağın anlamına gelmektedir. Bazende ata binmek yolculuğa işarettir.

Rüyada eğeri ve gemi mevcut güzel bir ata bindiğini görürsen ve ağır ağır yol alıyorsan güce ve şerefe işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada erkek ata binmek, düşman üzerine galip gelmeye işarettir. Bazan da at görmek, güzel inşa edilmiş bir eve delâlet eder.

Kır ata bindiğini gören kimse düşmanını kahra uğratır. Yine kır at görmek, hayır ve berekettir.

Rüyada hâlis kızıl bir kısrak görmek, dindar, neşeli, iffetli ve şöhretli bir kadına delâlet eder. Her tarafı, yelesi ve kuyruğu kızıl bir kısrak görmek de, neşeli, sevinçli bir kadın ile tâbir olunur.

Rüyada at görmek, her veçhe ile iyidir ve yüksek mevkilere işarettir. Attan indiğini görmek, iyi değildir ve keder alâmetidir.

Rüyada başkasına ait ata bindiğini görmek, o kişinin mertebesine yükselmeye delâlet eder. Eğersiz ve gemsiz bir kısrağa bindiğini görmek, fena huylu bir kadına işarettir.

Rüyada kendi yanında veya evinde bir atın helak olduğunu görmek, insanlardan birinin vefat edeceğine işarettir.

Ata bindiğini gören kişinin hanımı hamile ise, bir erkek çocuğu olacağına delâlet eder.

Kaynak: Rüya Tabirleri ansiklopedisi

Rüyada At Sevmek

Rüyada at sevmek, rüya sahibinin hayatta bazı idealleri ve hayalleri olduğu anlamına gelmektedir. Bu kurallarınızı özellikle hayatınızın her alanında kullanıyorsunuz. Her alanında kullandığınız için de pek çok başarıya imza atıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarda özellikle sizin bu özelliğinize hayran. Ancak bazen bu kuralların dışına çıkıp hayata daha farklı perspektiflerden bakmanız gerekiyor. Bu kurallarınız size pek çok başarı getiriyor olsa da hayatınızın farklı alanlarında sizi zorlayabilecek durumlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı farklı açılardan bakmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Rüyada Ata Binmek

Rüyada Ata binmek
Rüyada Ata binmek

Rüyada ata binmek, rüyayı gören kişinin makam ve mertebe sahibi olacağına, rütbesinin artacağına yorumlanır.Rüyada ata binmek kişinin başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına da yorumlanabilir. Rüyada at görmenin genel bir anlamı da kişilerin  muratlarının olacağına da yorumlanır.Rüyada ata binmenin diğer bir tabiri ise çıkılacak olan yolculuğa ve düşmanına galip gelmeye delalettir. Rüyada görülen atın rengi, ihtişamı,tüyleri ve kilosu gibi ince detaylar ise rüyanın yorumlanmasına ışık tutacaktır.

Rüyada At Kesmek

Rüyada at kesmek yaşanan sorunların sona ereceğine, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, insanların güvenini kazanacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına delalettir. Rüyada ata binmek, rüyayı gören kişinin makam ve mertebe sahibi olacağına, rütbesinin artacağına yorumlanır.Rüyada ata binmek kişinin başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına da yorumlanabilir. Rüyada at görmenin genel bir anlamı da kişilerin  muratlarının olacağına da yorumlanır.Rüyada ata binmenin diğer bir tabiri ise çıkılacak olan yolculuğa ve düşmanına galip gelmeye delalettir. Rüyada görülen atın rengi, ihtişamı,tüyleri ve kilosu gibi ince detaylar ise rüyanın yorumlanmasına ışık tutacaktır.

Rüyada At Arabası Görmek

Rüyada at arabasına bindiğinizi görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamına da gelir.

Rüyada at arabasına bindiyseniz birçok yeri ziyaret edeceksiniz. Birçok yeri ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada at arabasına bindiğinizi gördüyseniz, geçici ve fazla ciddi olmayan bir hastalığa yakalanacaksınız. Birçok yeri ziyaret edeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz