Rüyada Baba Görmek

558

Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek; İstediğin bir dilek varsa muradına ermek şeklinde yorumlanabilir. Anne baba akraba görmek hayırlara vesile olarakta yorumanmaktadır.
Bazende hiç beklemediğimiz yerden gelecek olan rızka işarettir.

Rüyada Baba Tarafından Sevilmek Okşanmak

Bütün belalardan musibetlerden uzak kalmaya sevinçe ve mutluluğa işaret eder.

Hasta Birisinin Rüyasında Babasını Görmesi; Hastalığının şifa bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyasında babası bir bina veya dairenin içinde oturduğunu ve kendisinin bir çatıda oturduğunu ve çatının yükseldiğini görmesi din ve dünya işlerinde babasının izini takip edeceği anlamına gelmektedir.

Hayatta ki babasını ölmüş görmek; Unutulmuş ve silinmiş acıkarın yeniden ortaya çıkacağı. Eğer babası aileden başka birsiyle kavga ederken görürse ayrılığa dalalet edilir.

Rüyada Baba Olmak

Rüyada Baba Olmak

Rüyada baba olmak; mali gücünü yitireceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada Baba Ölmesi

YRüyada Baba Ölmesi; acı ve keder gibi anlamları ifade eder. Ayrıca rüyada babanın öldüğünü duymak imgesi, kısa süre içerisinde kötü bir haber alacağınızı gösteren rüyadır. Rüyada babanın öldüğünü duymak, bu haberlerin sizi derinden sarsacağına yorulur. Psikolojik olarak oldukça sarsıntılı bir süreç yaşatacağını da yorulur.

Rüyada Baba Dövmek

Rüyada Baba Dövmek; ne bu dünyada, ne de ahirette kişinin mutlu olamayacağını, asla iki yakasının bir araya gelmeyeceğini ve günahkar olmasından, tövbe etmemesinden dolayı işlerinin bozulacağını bildirir. Büyük bir hatanın, günahın, yapılan kötülüğün veya kötü niyetin işareti olan rüya, kişiye yapılan ciddi bir uyarı olarak da görülmelidir. Yaşam tarzı, davranış şekli bozuk olan rüya sahibinin kendisine, hayatına dikkat etmediği takdirde bugüne kadar çabaladığı her şeyin boşa gideceğini, hayatının kontrolünü kaybedeceğini ve mutsuz biri haline geleceğini ifade eder. Zararlı alışkanlıkların pençesine düşmenin, anne ve babanın bedduasını almanın, çocuklarından hayır görmemenin de tabiri olan rüya, genellikle şer olayların yaklaştığını, yaşanan üzücü durumların sebebini kendisinde araması gereken rüya sahibinin Allah’a sığınıp, bir an evvel günahlarından tövbe etmesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada Baba İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada Baba İle Konuştuğunu Görmek; Rüyada babası ile konuştuğunu gören kimse, gerçek hayatında dertlerini paylaşacak insan arar. Kendisini dostlarından soyutladığını fark eder ve yanında çok fazla insan kalmadığını görür. Bu nedenle yalnızlık hissi kişide oldukça çok hissedilir. Anlatacaklarını biriyle paylaşmak istediğinde baba özlemi kendisini gösterir. Çünkü çevresinde öyle bir kişiyi bulamayacaktır.

Kaynak: Rüyatabiri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz