Rüyada Elbise Görmek

317

Rüyada elbise görmek, Elbise rüyaları görenin cinsiyetine ve elbisenin rengine göre yorumlanır. Bir erkek rüyada gök mavisi bir elbise giydiğini görse, rüya sahibinin sıkıntılı bir ömür süreceğine hükmedilir. Aynı renkteki elbiseyi bir kadının giymesi ise, o kişinin sevinçli bir haber alacağını gösterir. Bir kadın rüyada üzerinde erkek elbisesi olduğunu görse, gördüğü bu rüya hayıra yorumlanır. Eğer erkek üzerinde kadın elbisesi olduğunu görürse, üzüntü, keder, korku içinde aşağılanacağına hükmedilir.

Rüyada elbise görmek kimi zamanda memuriyeti veya yeni girilecek bir işi çağrıştırır. Bir kimse rüyada yeni bir elbise giydiğini görse, rüyayı gören memursa, daha yüksek bir mevkiye geleceğine işaret eder. Rüya sahibi eğer tüccar ise çok kâr edeceğine, yoksul bir kimse için rızkının bollaşacağına çiftçi için de daha bereketli bir mevsim geçireceğine hükmedilir. Rüyada yeşil elbise giymek ise, rüya sahibinin bir mirasa konacağına işaret eder. Beyaz elbise giyen eğer hastaysa onun için rüya hayıra yorumlanmaz. Genç bir kimse beyaz elbise giydiğini görürse, evleneceğine yorumlanır. Bir kimse rüyada yamalı elbise giydiğini görse, nimete kavuşacağını gösterir.

Rüyada elbise dikmek, çalışıp alın teri dökerek edinilecek kazanç, elbise satın almak kolay yoldan edinilecek kazançtır.

Kaynak R

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz