Rüyada Eşinin / Karının Seni Terk Etmesi

4572

Rüyada eşinin seni terk etmesi rızkının geniş olmasına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, etrafında kendisini kötülemek ve işlerine balta vurmak için çeşitli insanların dolaştığına, canla ve başla çalıştığına, kötü alışkanlıkları bırakacağına ve yeni bir okula başlanacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, başarısız olacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına, zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına alamettir.

Rüyada eşinin seni terk etmesi ne anlama geliyor? eşinin seni terk etmesi çok büyük ve başarılı bir çalışma için bütün olanaklarını seferber ettiğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, parasız ve huzursuz olacağı bir dönem geçireceğine, gözünün dünya malında olduğuna ve hırs bürüdüğüne, kendisini hiç olmadığı kadar iyi ve güçlü hissedeceğine yorumlanır.

Nablusiye göre Rüyada eşinin seni terk etmesi: yersiz tepkiler vermeye ve sıkıntıya düşmeye yorumlanmaktadır. Rüyada eşinin seni terk etmesi nasıl yorumlanır? eşinin seni terk etmesi aile hayatında ve sosyal hayatta huzur ve mutluluğa ulaşmaya işaret eder.

Kaynak R

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz