RÜYADA EV GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

955

Rüyada Ev Görmek? Rüyada ev almak ne anlama gelir? Rüyada ev bakmak ne anlama gelir? Rüyada ev yapmak ne anlama gelir? ve diğer yorumları yazının devamında okuyabilrsiniz.

Rüyada Ev Görmek

Rüyada Ev Görmek; Bir kimsenin rüyada demirden yapılmış bir ev görmesi, eşiyle beraber uzun bir ömür süreceğine işarettir. Bazı kere de rüyada görülen ev, rüya sahibinin dünyası olarak tâbir edilir.

Rüyada evinin ve odalarının genişlediğini görmek; dünya mallarının genişleyeceği anlamına gelmektedir.

Yine ev rüyası, erkeğin beraberce yaşadığı zevcesine delâlet eder. Bu sebeple
evlenen kimseye “Eve girdi” denilir. Bazı kere de, rüyayı görenin bedenine işarettir.
Rüyada bir evi sırtına yükleyip götürdüğünü görmek, bir kadının nafaka ve idaresini
üzerine almaya delâlet eder. Bunun tersi, evin kendisini yükleyip götürdüğünü
görmek, nafaka ve idaresinin bir kadının üzerine olacağına işarettir.
Rüyada evinin altından olduğunu görmek, yangın ile tâbir olunur. Çünkü altın ateş
rengindedir.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev aldığını görmek; farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Çünkü ev bazı alimlere göre evliliğin ev kurulacak yuvanın, bazılarına gör ise mekan değişikliğinin bir göstergesidir. Rüyada geniş ve ferah bir ev alan kişi, gerçek hayatında da güzel bir eve taşınır veya bu rüya geçiminizin rahatlayacağına, hayırlı rızıklara ve kazançlara da yorumlanmaktadır. Rüyasında yeni bir ev alan kişi yeni bir meslek edinir, yeni bir işe girer veya yeni insanlar tanır. Bazen de bu rüya kişinin karakterinde meydana gelecek değişikliklere yorumlanır. Hayatınızda bazı şeylerin yolunda gitmesine, ahiret hayatında sizi bekleyen mükafatlara ve nimetlere, tanıdık bir arkadaşınızla birlikte farklı bir ortamda bulunmaya da yorumlanabilir.

Rüyada Ev Bakmak

Rüyada Ev Bakmak; Bir kişi rüyasında kiralamak maksadıyla ev baktığını gördüyse mevcut işini değiştireceğine ve bu yeni işinin umduğu kadar yüksek getiri sağlamayacağına delalet eder. Ancak rüyada kiralanan ev güneş gören, ferah ve denize bakan bir ev ise, değiştirilen işte sebat etmesi gerektiğini sonunda mutlaka aydınlığa çıkacağını gösterir. Lakin kiralanmak maksadıyla bakılan ev yıkık, dökük, harabe diye tabir edilebilecek kadar eski ise mevcut işini bir kez daha gözden geçirerek, gerekirse üstlerine sıkıntılarını dile getirmek suretiyle mevcut koşullarını iyileştirmeye çalışarak, bu işte kalmasının kendisi için daha hayırlı sonuçlar doğuracağının belirtisi olarak algılanır.

Rüyada Ev Yapmak

Rüyada ev yapmak ne anlama gelir?
Rüyada ev yapmak ne anlama gelir?

Rüyada Ev Yapmak; İnsanın rüyada ev yapması, vaktinin hoş geçmesine, toprakla uğraşmaya, eline mal geçeceğine; evini camdan yapılmış görmek, düşman tuzağına uğrayacağına işaret eder. Rüyada ev yapmak, vaktin hoş geçmesine yorulur, Toprakla meşgul olmaya mal elde edileceğine işarettir. Camdan yapılmış ev görmek, hasımlarınızın tuzağına düşmek anlamındadır. Insanin rüyada ev yapmasi, vaktinin hos geçmesine, toprakla ugrasmaya, eline mal geçecegine; evini camdan yapilmis görmek, düsman tuzagina ugrayacagina isaret eder.

Rüyada Ev Aramak

Rüyada ev aramak; tıbbi kontrollerin aksatılması nedeniyle sağlık problemlerinin yaşanmasına ancak, tıbbi destek almak ve buna ek olarak disiplinli olarak spor yapmak ile beraber şifaya kavuşup huzur bulunacağına yorumlanır. Rüyada kiralık ev bakmak doktor tavsiyelerine uyulmadığı sürece sağlık problemlerinin artabileceğine, bu nedenle sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanılmasıyla birlikte tıbben de bazı sorunların çaresine bakılmasının zorunluluğuna yorum yapılır. Rüyada kiralık ev gezmek sağlığı korumak adına, spor yapılıp, sağlıksız gıda tüketiminin sonlandırılmasının yanı sıra, içsel huzurun yakalanmasının önemine tabir edilir. Rüyada kiralık ev görmek geçmişten gelen borçlar sebebiyle ortaya çıkan maddi manadaki imkansızlıkların, parasızlıkla geçen zamana inat, umulmadık bir yerden ele geçen para vesilesiyle mali imkanların genişleyerek, mali açıdan çok iyi bir düzeye erişileceğine tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Ev Temizliği Yapmak ne anlama gelir?

Rüyada ev temizlemek yapmak; elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, elde bulunan imkânların artacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, malının artmasını sağlayacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Ev Satmak

Rüyada Ev satmak ne anlama gelir?
Rüyada Ev satmak ne anlama gelir?

Rüyada ev satmak, rüyayı gören innsanın, iş hayatında çok büyük vee sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok zzor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmmak ve bu sıkıntıları çözmek içinn yeni yollar arayacağına, uzun vve endişeli bir dönemden sonra çook zarar görülen durumları ortadan kalldırmak için ortaklık kurulacağına ve rüyaa sahibinin, aile hayatında da bbüyük üzüntüler yaşayacağına rivayet eder.

Kaynak: Kaynak

Rüyada Ev Taşımak ne anlama gelir?

Rüyada Ev Taşımak; Bir evden başka bir eve taşındığını görmek yolculuk yapmaya delalet eder.Ev taşımak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır. 
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyada Ev Kiralamak ne anlama gelir?

Rüyasında ev kiralamak; Kişi önemli bir senet imzalamak anlamındadır. Kira vermek ise para durumunuzun iyileşeceği demektir. Rüyasında ev kiralayan kişi, önemli bir senet imzalamak anlamındadır. Kira vermek ise para durumunuzun iyileşeceği demektir. Ev kiraladığınızı gördüyseniz, önemli bir senet imzalayacağınızın işaretidir. Kiranızı ödediğinizi gördüyseniz, maddi durumunuz düzelecek demektir.Rüyada ev kiralamak, önemli bir senet imzalayacağınız anlamına gelir. Kira ödemek, maddi durumunuzun düzeleceği anlamındadır.Rüyada ev kiralamak, önemli bir senet imzalayacağınız anlamına gelir. Kira ödemek, maddi durumunuzun düzeleceği anlamındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz