Rüyada Fare Görmek – Rüyada Fare Öldürmek

510

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek; Eğer rüyanızda fare görüyorsanız berekte ve bolluğa işarettir. Çünkü fareler bolluğun olduğu yerlerde bulunur veya dolaşırlar. örneğin ahır ve ambarlarda

Başka bir yoruma göre de rüyada fare görmek fitneci ve insanları birbirine düşüren kadına işarettir. Veya yahudi vega Gayrimüslim bir kadının feryadı olarak ta yorumlanabilir. Veya evinize girecek olan hırsız olarak ta yorumlanabilmektedir. Çünkü fareler hırsızlar gibi sizin malınızı çalarak götürürler.

Rüyanızda fareyi yerinden ettiğinizi görmek; Bulunduğuz yerin bereketi ve huzurunun kaçaçağı anlamına gelmektedir.
Eğer rüyanızda bir fareyi sahiplendiğinizi görürseniz; Yanınıza bir hizmetçi alacağınız anlamına gelmektedir.
Rüyanızdaki fareler beyaz ise gündüze siyah ise geceye olarak yorumlanır.

Rüyada farenin bir yeri deldiğini görmek; ev hırsızlarına işaret eder.

rüyada farenin kendi elbisesini kestiğini görmek, rüya sahibinin geçmiş ömrünü haber vermesine işarettir.

Gündüz uykusunda ve gündüz görülen rüyada fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezinir bir halde görmek, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alâmettir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek; Hayatınızda olan huysuz ve aksi kadına karşı galip gelmeye yorumlanır. 

Rüyada fare avladığını görmek; bir kadını isteği dışında avlamaya himayeniz altına almaya işarettir.


Nablusî (rh.a)

Farenin dişisi ve erkeği arasında yorumlama olarak bir farkı yoktur. Birisi fare avladığını görürse kendisine içi bozuk ve fitneci bir kadın düşeceğine dalalet edilir. Rüyada fare kötü ve fitneci bir hatuna işarettir.

Evinde sayısız fare olduğunu görmek kendisine ve evine hayır ve bereket dokunmayan kadınların girmesi olarak yorumlanır. Eğer elbiselerinizin içinde veya etrafında fare olduğunu görmek işlerine karışan hayırsız bir kadına dalalet edilir.

Rüyada fare öldürdüğünü görmek; kötü ve huysuz kadın varsa hayatımızda ona galip gelmeye dalalet edilir.
Rüyada farelere taş ve ok atması kötü bir kadın hakkında gıybetini yapmak olarak yorumlanır. Rüyada fare avladığını görmek yine bir kadını onun isteği olmadan himayeniz altına almanız olarak yorumlanır.

Rüyada Fare Yemek

Rüyada fare yemek, iş hayatında uzun zamandan beri rakipleri ile boğuşmak, onların verdiği zararları ortadan kaldırmak ve yaptıkları kötüleme çalışmalarını geri çevirmek zorunda kalan rüya sahibinin, bu kişileri iş hayatı ile ilgili olarak sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyim sayesinde yakın bir zamanda alt edeceğine ve çok büyük sorunlardan bu sayede kurtulup rahat bir nefes alabileceğine alamet eder. Aynı zamanda, pek sevimli olmayan, sürekli kötülük peşinde olan ve insanların açığını kollayan bir kadın tarafından iş sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada Fare Yediğini Görmek

Rüya fare yediğini görmek; Rüyada fare yemek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında yaptığı işler sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde eden rüya sahibinin, kendisini çekemeyen ve onun çok zor durumlara düşmesi için ellerine geçen hiçbir fırsatı kaçırmayan rakiplerinin teker teker alt edeceğine ve işlerinde ortaya çıkan sorunları yok edeceğine alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz