Rüyada Halı Görmek

1302

Rüyada Halı Görmek

Rüyada Halı Görmek; Görülen rüyada halı varsa dünya işleri olarak yorumlanmaktadır. Kendisi için yere veya duvara halı serilmesi dünya işlerinde uzun ömre ve güzel kazançlar olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada bilmediğin bir yerden halı gelmesi veya ayağının altına serilmesi kısa bir zamanda yolculuğa çıkacağın ve uzun bir yolculuk olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada halı görmek bolluk ve ferahlığın habercisidir. Rüyada halı varlıklı dostlara ve mutlu arkadaşlıklara sahip olacağınızı işarettir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz çok zengin ve mutlu olacaksınız. Dünya malına ve alnı secdeye koymak, elde edilebilin kulluk şerefine delalet işaret etmektedir. Zenginliğin ve rahatlığın simgesidir. Zengin varlıklı güçlü arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, görmek zenginlik ve bolluk içinde olacaksınız demektir. Zenginliğe ve bereketin habercisidir. Halı, varlıklı çevreye sahip olacağınızı göstermektedir. Halı üzerinde yürüdüğünüzü görmek, sevinçli neşeli olacağınızı işaret eder. Halı görmek çok iyidir.

Rüyada Halı Silmek

Rüyada Halı silkelemek

Rüyada Halı Silmek; Eline geçen fırsatları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine. İş hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine veya insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine. Kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, iş projelerinin gerçek olacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine inanılır.

Rüyada Halı Yıkamak

Rüyada Halı Yıkamak

Rüyada Halı Yıkamak; Yıkadığını Görmek kazancın iyi ve verimli olmasına, feraha kavuşmaya, gelirinin yüksek makama ulaşacağına, iyi işler yapacağına, becerili bir kişiye, zenginliğe, sağlığa, dostlarla muhabbete, servete delalettir. Başka görüşlere göre de üşmanların tarafından düşmanlık görmeye, fakirliğe, ticari zarara, iş nedeniyle huzursuzluğa delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: sıkıntı çekerek hayalini kurduğu toplu kazanca, uğraşlarının sonunda hak ettiği servete, verdiği uğraşların sonunda hak edilen varlığa, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu servete yorulur.

Rüyada Halı Temizlemek

Rüyada Halı Temizlemek; Gönül ilişkilerinde muradınıza ereceğinize, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, maharetli ellere sahibi bir kimseye, mutluluğa, mala gelecek fazlalığa, yardımsevertanıdığa. Beceri sahibi bir insana, şöhrete ermeye, dostlarla iyi geçinmeye, beklentilerin yerine geleceğine yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de , insanlardan sakladığınız sırlarınızın meydana dökülmesine, çözümü zor bir sıkıntıyla veya derde yüzyüze gelineceğine. Düşmanlıktan emin olmaya delalet eder.

Rüyada Halı Almak

Rüyada Halı satın Almak

Rüyada Halı Almak; Huzurunun ve rahatının yerinde olacağına, çok büyük ve hayırlı işleri gerçekleştirmek için çok çaba göstereceğine. İçinde bulunduğu parasal duruma karşı tanımadın bir kişiden çok büyük destek göreceğine, refah ve huzur içinde yaşayacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına. Başına tekin olmayan olayların geleceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine işaret eder.

Rüyada Halı Görmek Diyanet

Rüyada Halı Görmek Diyanet; İbni sirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada halı dünyaya işarettir. Yayılması dünyaya, genişliği rızık genişliğine, ağırlığı ömrün uzun olmasına delalet eder. Bilmediği bir yerde halı serdiğini görmek, yolculuğa çıkmaya işarettir. Halının küçüklüğü ve inceliği ömrün kısalığına ve dar geçime îlalet eder. Harpte olan kimsenin halının üstünde oturduğunu görmesi, selamete ereceğine, harpte değilse arazi satın alacağına işarettir. Tanıdığı kişilerin arasında ve bildiği bir yerde halı serdiğini görmek, o yerin ehli ile ortak olmaya delalet eder.

Halının küçük ve kalın olduğunu görmek, izzete ereceğine ama geçim sıkıntısı çekeceğine, geniş ve ince olduğunu görmek, rızık genişliğine delalet eder. Rüyada halıyı dürüp sırtına aldığını ve bilmediği bir yere taşıdığını görmek, kişinin ömrünün bittiğine delalet eder. Eğer taşıdığı yerde ölülerden bir kimseyi görürse, bu tevili kuvvetlendirir.

Halının dürüldüğünü görmek ve dürülmesinden evvel yayılmış şeklini görmemek, dünyanın kendisine kapanacağına ve geçim sıkıntısına delalet eder.

Halıyı serdiğini görmek rızık genişliğine ve yetkili kimselerin meclisine delalet eder. Halının dürüldüğünü görmek yetkisinin gideceğini, yolculuğa gidememeye veya geçim sıkıntısına delalet eder. Halısının kaçırıldığını veya yandığını görmek, rüya sahibinin ölümüne delalet eder. Halının ince olma ecelinin yaklaşmasına veya bedeninin zayıflamasına delalet eder.

1 Yorum

  1. Rüyamda evdeki halilarimin kirlendigini gordum. Sonra ben halılarım içim temizlikçi çağirmisim. Ama gelen giden olmadi. Sonra kendimi balkonda hali cirparken uyandim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz