RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK

3805

Rüyada Hamile olduğunu görmek? Rüyada Kendini Hamile Görmek ne demek? Rüyada erkek çocuğuna hamile olduğunu görmek ne demek? Rüyada hamile olduğunu görmek bekar? Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ne demektir? Daha fazlasını yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek; Rüyada bir hamile kadın görmek, çocuk sahibi olmaya delâlet eder. Hamile kadının kapısının önünde oturduğunu görmek, müjdeli haber ile tâbir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi ana baba için müjde ve sevinçtir.

Rüyada hamile bir kadının armut görmesi, doğacak çocuğun erkek olacağına
işarettir. Bekâr kızın görmesi de evleneceğine delâlet eder.

Ata bindiğini gören kişinin hanımı hamile ise, bir erkek çocuğu olacağına delâlet eder.

Eğer o kişinin hanımı hamile ise bir kızı dünyaya gelir. Bekâr birinin bu rüyayı görmesi, evleneceğine işarettir.

Hamile bir kadının karnından balık çıktığını görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına
işarettir.

Hamile bir kadının rüyada kendisini bıyıklı görmesi, bir erkek çocuğu doğuracağına,
hamile olmayan kadının bu rüyayı görmesi ise, hiç çocuğu olmayacağına delâlet
eder.

Rüyada yatak üzerinde buğday görmek, hanımın hamileliğine işarettir.

Rüyada çakmak taşı çaktığını görmek, bekâr için evlenmeye, ateşin çıkması hanımın
hamileliğine ve ondan meydana gelecek çocuğa delâlet eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, kişinin evlatlarının artacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, her geçen gün başarılarının artacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, anlaşmazlıkların biteceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine delalettir.

Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile kedi görmek ne anlama gelir
Rüyada hamile kedi görmek ne anlama gelir

Rüyada hamile kedi görmek diyanet; yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına, işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada Hamile İnek Görmek

Rüyada hamile inek görmek, toplumda saygı gören bir kişi ile izdivaç yapacağınıza delalet olur. İyi bir şekilde tabir edilen rüyalardan birisidir. Bu da insanların işinin açılacağını göstermektedir. Sürdüğünüz yaşamda büyük bir konforu ve keyfi elde edeceğinize delalet olur. Bereketli bir dönemden geçmekte olduğunuza tabir edilen rüyada zenginliği sonuna kadar görebilirsiniz.

Rüyada Hamile ne anlama gelir

Hamilelik rüyaları; rüyada sahibi erkek veya kadın olsun, rüyada hamilelik görmek karninin büyüklügü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder. Hamile kadınlar hakkında çok fazlası vardır. Henüz balig olmamış bir çocuğun kendisini hamile görmesi babası ile ve küçük kızın hamile olduğunu öğrenmesi de annesi ile yorumlanır.

Kirmani şöyle diyor: Rüyasında hamile olduğunu görenin mali artar..

Karisinin hamile oldugunu gören öğrenen, dünya mallarindan bir sey ister. Hamilelik gerek erkek ve gerek kadin için her durumda hayirlidir. Hayvanlardan birinin hamile oldugunu görmek hayir ve menfaattir.

3 YORUMLAR

  1. Rüyadamda yataktan kalktığımda karnımın şikin olduğunu farkediyorum. Daha sonra hamile olduğumu anladım. Ama ben daha evlenmemiştim. yorumlarmısınız.

  2. rüyamda evlenmişim ve ailelerimiz bize sürekli ne zaman çocuk tapacaksınız diye ama bizde olmuyor diyoruz. Uyandığımda hamile olmadığım için üzgün şekilde buldum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz