Rüyada İçki İçmek ne anlama gelir

2220

Rüyada İçki İçmek

Rüyada İçki içmek; Fitne şer ve düşmanlık delilik ve aklın gitmesini işaret olabilir. İçki içen insan aklını kaybeder ve bir nevi deli gibi olur.

Rakı, konyak, viski vs içmek haram mala, Şarap içmek haylazlığa, Güzel bir bahçede şarap içmek dünyada kuvvet ve iktidara. Ahirette kevser şarabı içmeye delalet eder. İçki içmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır. 
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İçki içmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyada İçki Görmek;

Rüyada içki görmek; bir kimsenin rüyada içki görmesi içkinin türüne göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada şerbet ve şurup gibi tatlı ya da alkolsüz içkiler genel olarak kazanca, bolluğa, berekete ve mutluluk gibi hayırlı durumlara yorumlanırken. alkollü içki içtiğini görmek ise rüya tabirlerine göre düzensizliğe, gönül sıkıntısına, hayırsız bir eşe, tutumsuz bir kişiye ve tembel bir kişiye yorumlanmaktadır.

Rüyada İçki Almak

Rüyada içki almak rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına. Rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine. Aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine. Maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, çok kötü günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada İçki Şişesi

Rüyada İçki Şişesi; görmek İş hɑyɑtı içerisinde pek sık rɑstlɑnmɑyɑn bir bɑşɑrıyɑ imzɑ ɑtılɑcɑğınɑ. Bu bɑşɑrı sɑyesinde büyük ve bɑşɑrılı bir kɑriyere sɑhip olunɑcɑğınɑ. eğitim hɑyɑtındɑ ilerleme kɑydedileceğine, uzun uğrɑşlɑr sonucu kurulɑn işte çok iyi hɑmleler yɑpılmɑsı sɑyesinde yüklü miktɑrdɑ kɑzɑnç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kɑvuşulɑcɑğınɑ yorulur. İşlerin bir ɑndɑ kesileceğine, verilen emeğin kɑrşılığının ɑlınɑmɑmɑsındɑn ötürü çok büyük üzüntü duyulɑcɑğınɑ. İnsɑnlɑrɑ birşeyleri ispɑt etmeye çɑlışırken işlerin kötü bir hɑl ɑlɑcɑğınɑ ve sɑğlık sorunlɑrı ile geçecek bir döneme girileceğine yorumlɑnır.
Kaynak:R

Rüyada İçki Dökmek

Rüyada İçki Dökmek; bulunduğun halden kurtulmaya, yenilenmeye işarettir. Var olan bağımlılıklarından kurtularak rahata ereceğinin ve hayata bakışının değişeceğinin de habercisidir.
Bir kısım yorum yapanlar görmüş olduğunuz rüyayı şu şekilde yorumlamıştır: cefa çektikten sonra özlediği itibarlı mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği mevkiye, hatalarının ardından gözlediği şerefe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu hayra, ümitsizlikten sonra istediği servete şeklinde tabir edilir.

Rüyada İçip Sarhoş Olmamak

Rüyada içki içip sarhoş olmamak; zamanında teşhis konulmaması nedeniyle tedavi edilmesi biraz zor olan bir rahatsızlık yaşanacağına ama, düzenli olarak doktora gitmek, tedaviyi desteklemek için de, morali yüksek tutmak kaydıyla git gide iyileşileceğine tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Rüyada içki içip tükürmek doktor tavsiyelerine uyulmadığı sürece sağlık sorunlarının artacağına, bu sebeple diyet yapılması ve tıbbi manada bazı problemlerin ortaya çıkarılmasında özenli davranmak gerektiğine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada içki içip tövbe etmek çabucak hastalanmamak bakımından, uygun bir sporun yapılması ve üzüntü veren olaylardan uzaklaşılmasıyla alakalı bir işaretçi rüya olarak yorumlanır. Rüyada içki içip pişman olmak bir çok olumsuz durumun yaşanmasına neden olan mali anlamdaki kısıtlı şartların aksine, maddi getirisi yüksek işlere girmeyle birlikte kazançların derece derece artış göstermesinin ardından, maddi anlamda imrendirecek bir varlığa kavuşmaya yönelik işaret eden bir rüyadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz