Rüyada Kar Görmek – Rüyada Kar Yorumu

488

Rüyada kar görmek; Eğer rüya kış mevsiminde görülüyorsa hayatındaki üzüntü ve kederin gitmesine varsa düşmanlarının galip geleceğine işaret edilir.

Cafer-i Sâdık (r.a.) göre Rüyada kargörmek 6 şekilde yorumlanır.
– Geniş Rızık
– Hayat
– Fazla Mal
– Ucuzluk
– Asker
– Yaz mevsiminde görüldüğünde (Hastalık habercisi )

Cafer-i Sâdık (r.a.) göre Rüyada kargörmek 6 şekilde yorumlanır.
– Geniş Rızık
– Hayat
– Fazla Mal
– Ucuzluk
– Asker
– Yaz mevsiminde görüldüğünde (Hastalık habercisi )

Rüyada kış aylarında kar görüyorsanız hasta iseniz örneğin girip grip iseniz iyileşmenize yorumlanabilir.
Rüyanızda aşırı miktarda kar yağdığını görüyorsanız. Bizi yöneten veya müdürünüzün size ve çalışma arkadaşlarınıza kötü davranacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kar yağdığını görmek

Rüyasında az kar yağdığını görmek; ucuzluk ve mallarınızın bolluğuna yorumlanabilir.
Rüyada üzerine kar yağması; Yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa yorumlanabilir.

Rüyada kar’ın üzerinde uyuduğunu görmek, hapsedilmeye işarettir. Bir şehre, bir mahale mevsiminde az yağan kar, o yer halkı için rızkın genişliğine, ucuzluk ve bolluğa delâlet eder. Rüyada kış veya yaz gününde kar soğuğunun kendisine isabet ettiğini görmek, fakirlik ile tâbir olunur. Çünkü fakirlik de soğuk gibi
insanı ızdıraba sürükler.

Cabirü’l-Mağribî ye göre Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek
birisi veya birileri ile yapacağınız savaşı kaybedeceğinz anlamına gelmektedir.

ekilmiş ve kuru yer üzerine kar yağdığını görmek, yağmur yağmış gibi düşünmek gibidir. O yer halkına gelecek, rahmet, bereket, nimet, ucuzluk ve bolluğa delâlet eder.


Rüyada kar yağdığını görmek

Çiçek, kızamık, veba, taun, verem gibi salgın hastalıklara işarettir. Bazı kere de harbe, hayvanlara gelecek hastalığa delâlet eder. Rüyada yaz gününde yüküyle kar satın aldığını görmek, rahata kavuşturacak mala, güzel söze veya dua sebebiyle üzüntü ve kederden halâs olmaya delâlet eder. Yerin kardan faydalanmayacağı bir zamanda rüyada kar yağdığını görmek, sultanın
adaletsizliğine ve vergi toplayan memurların çalışmasına işarettir.

Nablusî ye göre

Rüyada mevsimli veya mevsimsiz kar’ın yağıp bütün binaları, ağaçlar ve dağları kapladığını görmek, o yerin halkı ve malları üzerine gelecek zulme ve âfete delâlet eder.

Yine kar’ı rüyada, mahallinin gayrinde ev, hücre, oda v.s. gibi yerlerin içerisinde görmek, azaba, belâya ve hastalıklara alâmettir. Bazı kere de bu rüya, acizliğe, yolculuk ve maaş talebinden gaflete delâlet eder.
Rüyada kar yağdığını ve fakat kendisini şemsiye ile koruyup kardan müteessir olmadığını görmek, işlerde itiyad ve temkinli olmaya ve korkusuz olarak yaşamaya delâlet eder.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz