RÜYADA RAF GÖRMEK NE DEMEK?

232

Rüyada Raf Görmek? Rüyada raf silmek ne anlamına gelir? Rüyada raf temizlemek ne anlamına gelir? Rüyada raf düzenlemek ne anlamına gelir? Daha fazla içerik için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Raf Görmek

Rüyada raf görmek; Sırlarını saklayan ve ayıplarını bilip saklayan insana veya yardım sahibi bir kadına işaret eder.

Rüyanızda bir rafın üzerine çıktığınızı görüyorsanız mevki ve makam sahibi olacağınız anlamına gelmektedir.

aynı zamanda, Zevce, Riyaset, Ferah, Hayat, Seferden dönüş, Kadının çocuğunu zayi etmesi, Hac ibadeti, Yüce ve ulvî bir makam, Kadr, Rütbe. Anlamlarına da gelebilmektedir.

Yeni raf görmek; Kız olarak alınacak yeni bir eşe, eski raf görmek dul bir kadına, rafın kırıldığını görmek makam ve şerefin zedeleneceğine işaret olarak görülmektedir.

Rafın üzerinde bolca yük olması eşinizin mal varlığından faydalanacağınız anlamına gelmektedir. rafın üzerine boşaltırsanız eşinizin malını harvurup harman savurmaya işaret olarak algılanabilmektedir.

Rüyada Raf Silmek

Rüyada raf silmek; görmek iş hayatında başarıya ve rahat bir hayata kavuşmaya işaret eder. Rüyada raf sildiğini gören kişinin iş hayatına verdiği önemin karşılığında hayır bulacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve bol kazanç elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bir ortaklık sonucunda çok kârlı çıkacağına, ömrünün rahat ve güzel geçeceğine, aynı zamanda sağlıklı bir şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Raf Temizlemek

Rüyada raf temizlemek; hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına inanılır.

Rüyada Raf Düzenlemek

Rüyada raf düzenlemek, mutlu bir birlikteliği ve aileyi ifade eden bu rüya kişinin güzel geçecek ömrüne işaret eder. Rüyasında raf  yerleştirdiğini gören kimse en zor anında sığınabilecek, her anlamda yardım dileyebilecek sağlam bir aileye sahiptir. Rüyada raf görmek, aynı zaman da her türlü kötülüklerden uzak kalmaya, size zarar vermek isteyen kişilerin amaçlarına ulaşamamasına hayra delalet eder. Kişinin rüyasında gördüğü raf aynı zaman da hayırlı bir eşe sahip olup mutlu bir yuvanın temeli içinde olacağına işaret eder.

Rüyada Raf Devrilmesi

rüyada raf devrilmesi görmek
rüyada raf devrilmesi görmek

Rüyada raf devrilmesi, rüyayı gören kimsenin beklentileri karşısında hüsrana uğrayarak kazançlarını yanlı yönlerde kullanacağına yorumlanır. Rüyasında raf devrilmesi gören kimse uzun uğraşlar sonucu hayatından ödün vererek emek harcadığı bir işte ufak tefek sorunlardan dolayı başarısız olmuş hayal kırıklığına uğramıştır.

Rüyad Raf Yapmak

Rüyada raf yapmak, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada Raf Örtüsü Görmek

Rüyada raf örtüsü görmek
Rüyada raf örtüsü görmek

Rüyada raf örtüsü görmek, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, derde ve kedere düşeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine ve sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına işaret etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz