Rüyada Yılan Görmek

2771

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, genellikle hayra yorumlanan rüyalar arasında değildir. Rüyada yılan görmek, korkuya kapılmaya, endişeye düş­meye, tedirginlik haline işaret eder. Aynı zamanda Rüyada yılan görmek, kötü ve hayırsız bir komşuya ve onunla sıkıntı yaşamaya işaret eder. Rüyada yılan görmek, her türlü yılan gizli düşman veya sinsice ilerleyen hastalığa işaret eder.

Rüyada engerek yılanı görmek

Rüyada engerek yılanı görmek, çok zehirli oldukları bilinen engerek çok tehlikeli düşman olarak yorumlanır.. Evliliğinizde, aile hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada engerek yılanı görmek, bir bela ve musibet anlamı taşır. Tehlike çanları çalıyor. Dikkatli davranmalısınız. Rüyada engerek yılanı görmek, zor, çetrefilli, illegal işlerle uğraşacağınıza işarettir.

Rüyada boğa yılanı görmek

Rüyada boğa yılanı görmek, karmaşık ve kötü günlerin yaklaşması, sıkıntı olarak değerlendirilir.

Rüyada çıngıraklı yılan görmek

Rüyada çıngıraklı yılan görmek, dedikoducu, iftiracı, kötü ahlaklı bir düşmanınız var. Kim olduğunu biliryorsanız mutlak surette ondan uzak durmalısınız.

Rüyada su yılanı görmek

Rüyada su yılanı görmek, elinize para veya mal geçeceğine işaret eder. Rüyada su yılanı görmek, kimi yorumculara göre servet veya mevki sahibi biri ile arkadaşlık kurmaya işaret eder.

Rüyada ev yılanı görmek

Rüyada ev yılanı görmek, yeni bir komşu ile yakınlık kurmaya işaret eder.

Rüyada çift başlı yılan görmek

Rüyada çift başlı yılan görmek, hayatınızdaki veya fikirlerinizdeki iyi kötü, güzel çirkin şeklindeki ikilemi simgeler. İki durum arasında karasız kalmaya, kendi içinizde çelişkiler yaşadığınıza işaret eder.

Rüyada altın, gümüş veya pırlantadan bir yılan görmek

Rüyada altın, gümüş veya pırlantadan bir yılan görmek, dünya nimetlerinden sonuna kadar faydalanacaksınız. Ahiret hayatını unutup, dünyevi hayatın karmaşasına, eğlencesine kapılacak ve günahlar işleyeceksiniz.

Rüyada ayaklı yılan görmek

Rüyada ayaklı yılan görmek, güçlü ve kuvvetli bir düşmanın varlığına ve ondan sakınmanız gerektiğine yorumlanır. Bazende Rüyada ayaklı yılan görmek, sık sık gezen seyehat eden birinden zarar göreceğinize de yorumlanır.

Rüyada tırnaklı veya pençeli bir yılan görmek

Rüyada yılanın tırnakları veya pençeleri olduğunu görmek, düşmanınızın öfkesi veya kininin büyük olduğuna, öfkesini beslediğine ve büyüttüğüne işaret eder.

Rüyada çokça renkli yılan görmek

Rüyada çokça renkli yılan görmek, o yılın yağmurlu ve bereketli olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz yılan görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, zayıf ve kuvvetsiz, büyük zararlara veremeyecek düşmana yorumlanır.

Rüyada yeşil yılan görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, bazen dini bütün düşmana, bazende dinde bozğunculuğa giden düşmana yorumlanır.

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyada siyah yılan görmek, büyük uğursuzluğa ve tehlikeye, hilekâr ve düzen­baz kimseye, sıkıntılara işaret eder.

Rüyada kara yılan görmek

Rüyada kara yılan görmek, güç sahibi olmaya, büyük yatırımlar yapmasanızda yatırımınızdan elde edeceğiniz kazancın büyük olacağına, başarıya, saygınlık kazanmaya yorumlanır.

Rüyada evde yılan görmek

Rüyada evde yılan görmek, rüya sahibi kimsenin düşmanı evine girmeyi başaracaktır. Evinize girip çıkana dikkat etmelisiniz. Bu rüya eşlerin kavga etmesi, darılması, ayrılması, yuvanın dağılması olarak yorumlanır.

Rüyada birden çok yılanla karşılaşmak

Rüyada birden fazla yılanla karşılaştığını görmek, düşmanınız yakınlarınız arasındadır. Bu yılanlar sokmuyorsa, yakınlarınız size düşman olsalar bile zarar vermediklerine işaret eder.

Rüyada yılanlar görmek, hastalık ve kederi anlattığı gibi, düş kırıklıklarının da işaretçisidirler.

Rüyada yılanların çok olduğu bir mekana girmek

Rüyada yılanların çok olduğu bir mekana girmek, müslümanlığa karşı olan bir kimsenin yakınınızda olduğuna işaret eder.

Rüyada boynuna bir yılanın dolanmış olduğunu görmek

Kişinin rüyada boynuna bir yılan dolanmış olduğunu görmesi, malının zekatını vermediğine delildir.

Rüyada içinde yılan olan bir çukur görmek

Rüyada içinde yılan bulunan bir çukur görmek, rüya sahibinin iflas edeceğine delalet eder.

Rüyada yılan sokması görmek

Rüyada yılan sokması görmek, ciddi bir uyarı rüyasıdır. Ciddi maddi sorunlar yaşayacaksınız bu nedenle harcamalarınıza veya yapmayı düşündüğünüz yatırımlar konusunda dikkat etmelisiniz.

Rüyada bir yakınını yılanın soktuğunu görmek

Rüyada bir yakınını yılanın soktuğunu görüyorsanız, maddi sorunları o yaşayacaktır. Bu rüyayı sizin görme sebebiniz ona yardım edebileceğinizdir.

Rüyada birçok yılan tarafından sokulmak

Rüyada Yılan ısırması
Rüyada Yılan ısırması

Rüyada birçok yılan tarafından sokulmak, rüya sahibi kimse yakınlarından zarar görecektir.Rüyada beyaz yılanın soktuğunu görmek

Rüyada beyaz yılanın soktuğunu görmek, iş konusunda hile ile rakiplerinize yenilecek, zarara uğrayacaksınız.

Rüyada kara yılanın soktuğunu görmek

Rüyada kara yılanın soktuğunu görmek, hayra yorulmaz. Sizi maddi ve manevi zarara uğratacak olaylara, zor günler yaşamaya, şansız bir döneme yorumlanır.

Rüyada siyah yılan tarafından ısırılmak

Rüyada siyah yılan tarafından ısırılmak, korktuğunuz başınıza gelecek, dostlarınızdan veya sevdiklerinizden darbe alacaksınız.

Rüyada kobra yılanı tarafından ısırılmak

Rüyada kobra yılanı tarafından ısırılmak, dost bildiğiniz kimseler size ihanet edecek bu nedenle dikkatli olmalısınız.

Rüyada yılandan korkmak veya rüyada yılan tarafından ısırılmak

Rüyada yılandan korkuyorsanız ya da yılan sizi ısırıyorsa, ihanete uğramaktan korkabilirsiniz ya da tam tersine kendiniz günaha davetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Her iki durumda da, bu kabul edilmelidir.

Rüyada yılandan kaçmak

Rüyada yılandan kaçmak, yükselecek, terfi alacak, başarı elde edecek ve kazanç sağlayacaksınız. Kimi yorumculara göre gizli bir düşmanınız olduğuna ve düşmanlarınıza galip geleceğinize işaret eder.

Rüyada yılandan korkmadığını görmek

Rüyada yılandan korkmadığını görmek, güç ve kuvvete, kudrete işaret eder.

Rüyada yılan tarafından takip edilmek

Rüyada sizi takip eden bir yılan görmek, hilekar düşman olarak yorumlanır. Düşmanınız sizi sizden iyi tanıyacak şekilde her hareketinizden haberdar.

Rüyada bir sürü yılanın etrafından geçmek

Rüyada bir sürü yılanın etrafından geçmek, çok sayıda düşmanınız olduğuna ve bu düşmanların arasında olduğunuza işaret eder.

Rüyada yanına yılan geldiğini görmek

Rüyada yanına yılan geldiğini görmek, rüya sahibi kimse zarar görür. Düşmanınız yanınıza sokulmayı başarmış. Rakibiniz sizin hakkınızda bilgi edinmek istiyor ise bu fırsatı yakalayacak.

Rüyada engerek yılanın yaklaştığını görmek

Rüyada engerek yılanın kendine yaklaştığını görmek, çevrenizde düşman­larınızın olduğuna, size yaklaşmaya çalıştıklarına ve size zarar vermek için fırsat kolla­dıklarına işaret eder.

Rüyada bir yılanın uçtuğunu görmek

Rüyada yılanın uçtuğunu görmek, müjdeli bir haber almaya işaret eder.

Rüyada yılan sevmek

Rüyada yılan sevmek, ilgi duyduğunuz, yoğun duygular beslediğiniz kişi sizden hiç haz etmiyor. Hatta belki nefret ediyor. Fırsatını bulduğu an size zarar verecek. Bu bazen değer verdiğiniz birinin sizden hoşlanmadığına da işaret eder.

Rüyada yılan okşamak

Rüyada yılan okşamak, bir rakibiniz veya düşmanınız ile çok içli dışlısınız. Dikkatli olmalısınız. Her an zarar görebilirsiniz bu kimseden…

Rüyada yılan öldürmek

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, düşmana galip gelmeye, evlenmeye yorumlanır.

Rüyada yeşil yılan öldürmek

Rüyada yeşil yılan öldürmek, rüya sahibi düşmana galip gelir.

Rüyada engerek yılanı öldürmek ya da rüyada engerek yılanını kaçırmak

Rüyada engerek yılanı öldürmek ya da rüyada engerek yılanını kaçırmak da, rüya sahibinin düşmanına galip gelmesine işarettir.

Rüyada ölü yılan görmek

Rüyada ölü yılan görmek, düşmanlarınızdan kurtulacaksınız.

Rüyada gökten yılan düştüğünü görmek

Rüyada gökten yılan düştüğünü görmek, yılanın düştüğü mekandan bir kimsenin vefat haberini alabilirsiniz.

Rüyada yılanların üstünden yürümek

Rüyada yılanların üstünden yürümek, bulunduğunuz bölgeye bolca yağmur yağması sebebi ile sel ve su basma tehlikesi ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yastıkta yılan görmek

Rüyada yastıkta yılan görmek, eşiniz ile tadınız kaçacak.. Aile içinde düşmanız mı var?

Rüyada yılan ile konuşmak

Rüyada yılan ile konuşmak, kötü ahlaklı kimselerme muhabbete yorumlanır.

Rüyada yılandan kötü söz duymak

Rüyada yılandan kötü söz duymak, sizden haz etmeyen, hatta nefret eden bir kimse ile ağız dalaşına girecek, kavga edeceksiniz.

Rüyada vücudundan yılan çıktığını görmek

Rüyada vücudundan yılan çıktığını görmek, düşmanınız akrabalarınız arasındadır aynı zamanda güçlü ve tehlikelidir.

Rüyada ağzından yılan çıktığını görmek

Rüyada ağzından yılan çıktığını görmek, çok sivri bir diliniz var. Bazen düşünmeden konuştuğunuz için insanları kırıyorsunuz. Ancak çoğu zaman bilinçli bir şekilde sırf insanları incitmek ve yarlamak için çabalıyorsunuz. İnsanların zaaflarından ve yaralarından faydalanarak kırıcı konuşuyor ve onları incitiyorsunuz. Ancak bu tavrınızla çevrenizdeki insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.. Dikkatli konuşmalısınız aksi halde konuştuklarınız ve söyledikleriniz size zarar verecek.

Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek

Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek, eğitim alarak kendinizi geliştireceksiniz. İkna kabiliyetiniz artacak. İnsanları adeta zehirleyeceksiniz. Yapmam dedikleri şeyleri sizin etkiniz ile yapacak konuma gelecekler.

Câbir’ul Mağribi’ye göre; Rüyada burundan, memeden veya cinsi organından yılan çıktığını görmek veya bu organlardan yılan çıkardığını görmek, çocuğunuzun, tabi ki sizden kaynaklanan sorunlardan ve hatalarınızdan ötürü, size düşman olacağına işaret eder.

Rüyada renkli bir yılanla dövüşmek

Rüyada renkli bir yılanla dövüşmek, düşmanla mücadele etmeye yorumlanır. Rüyada yılanı yeniyorsanız gerçek hayatta da düşmana veya rakibe galip gelirsiniz.

Rüyada yılan yakalamak

Rüyada yılan yakalamak, arzu ve isteklerinize kavuşacağınıza yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise, size düşmanlık edenin kim olduğunu fark edeceğinize işaret eder.

Rüyada yılanı ikiye ayırmak

Rüyada yılanı ikiye ayırmak, fırsatını bulduğu anda size zarar verecek bir kimseden, düşmanınızdan faydalanacak veya zulmedeceksiniz, yani düşmana galip geleceksiniz.

Rüyada yılan eti yemek ve kusmak

Rüyada yılan eti yiyip kusmak, başarıyı yakalayacakken engeller ve zorluklar ile karşılaşacaksınız, sıkıntıya düşeceksiniz. Bir süre için yaşamanız planladığınız ve beklediğiniz gibi gitmeyecektir.

Rüyada çiğ yılan eti yemek

Rüyada çiğ yılan eti yemek, başarı elde etmeye, rakipleri yenilgiye uğratmaya, bilgi eksiğini tamamlamaya ve bu nedenle de yükselmeye, itibarın artmasına işaret eder.

Rüyada pişmiş yılan eti yemek

Rüyada pişmiş yılan eti yemek, yaşamınız güzelleşecek, huzurunuz ve mutluluğunuz artacak, çabalarınızın ve çalışmalarınızın karşılığını tam olarak alacaksınız.

Rüyada yılan görmek, aynı zamanda kendini yenilemenin, değişimin ve yeniliklerin, sorumluklarından veya yüklerinden arınmanın habercisi olarak düşünülebilir. Rüyanızda gördüğünüz diğer özellikler, objeler, hisler de önemlidir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyalar, gözlerimizi kapattığımızda ve günün yorgunluğunu unutmak için dış dünyayla iletişimimizi tamamen koparttığımızda, bizleri içine alan farklı bir dünyadır. Bilim adamları rüyalara mantıklı bir açıklama getirerek aslında gün boyu bilinçaltımızda depoladıklarımızın, gevşediğimiz bir zaman dilimi olan uykularımızda, adeta bir projeksiyon aleti gibi tekrar baştan bize yansıtılması olarak yorumlasa da, kimi zaman bilimin de açıklayamadığı haberci rüyalar hayatımızda tarihler boyu hep var olmuştur. Eski insanlar bu rüyaları âlimlere anlatarak bir anlam aramaya çalışırken, zaman içerisinde rüya tabirleri oluşmuş ve pek çok rüya yorumu, tabir-i caizse test edilerek genel hatlarına kavuşmuştur.

Peki siz ne dersiniz? Rüyalar bize gerçekten geleceğimizle ilgili bir şeyler anlatmaya çalışıyor olabilir mi?

Rüyada Yılan Görmek Düşman Alameti Mi?

Rüyada yılan görmek yüzyıllardan beri farklı anlamlara gelse de genel olarak bir düşman edineceğinize işaret olabilir. Ancak bu rüyayı, rüya tabircileri yılanın rengine, boyuna ve türüne göre farklı şekillerde yorumlayabilir. Yılan, rüyalarda en sık görülen hayvan olmasına rağmen yine de gizemi çözülememiş ve bir anlam yükleyebilmek için de rüya içerisinde geçen diğer unsurlara da bakıp, incelemek gerekmiştir.

Çoğu rüya tabircisine göre rüyada sinsiliği ile de bilinen yılan hayvanını görmek, yine kendisi gibi sinsi bir düşmana işaret etmektedir. Bu düşman çok yakınınızda olabileceği gibi, hayatınıza gizli gizli sızan ve dost gibi görünen birine de işaret olabilir. Bu insan sebebi ile zorluklarla karşılaşabilir ancak eğer onu yenmeyi başarırsanız geleceğiniz ışıl ışıl parlayabilir ve güç kazanabilirsiniz.

Rüyada Yılan Öldürmek

Yılan, genel olarak düşman olarak yorumlandığından ötürü rüyanızda bir yılan ile savaştıktan sonra onu yenmeniz düşmanlarınızı da alt edeceğinize işarettir. Aynı şekilde korkusuzca ona dokunmanız ve doğrudan temas etmeniz iş ve aşk hayatınızda başarıya ve mutluluğa ulaşacağınıza, eğer bir partneriniz ve aşk hayatınız varsa bu ilişkide de bir kademe daha atlayacağınıza ve evliliğe doğru hızlı adımlarla ilerleyeceğinize işarettir.

Rüyada Yılan Isırması

Eğer rüyanızda bir yılan sizi ısırıyorsa olaylar bir önceki yorumdan farklı şekilde, düşmanınıza karşı mağlup olabileceğinize veya maddi bir zarara uğrayacağınıza yorumlanabilir. Ancak enerjinizi toplar ve gerekli tedbirleri almayı başarabilirseniz eninde sonunda zafer mutlaka sizin olacaktır.

Rüyada Mavi Yılan Görmek

Rüyada görülen renkli yılanların anlamlarını birbir sıralasak da mavi yılan gördüğünüz rüyanın anlamı diğerlerine göre biraz daha farklıdır. Karşınıza çıkan bu yılan erkek bir düşmana işaret eder. Bu erkek, attığınız her adımı dikkatlice izliyor olabilir ve özellikle bir kadın için bu fazlası ile tehlikeli bir durumdur. Eğer çalışıyorsanız bu kişi alacağınız bir terfinin önüne geçebilir ve yükselişinizi tabir-i caizse baltalayabilir.  O sebeple bu düşmana karşı belki de hayatta karşınıza çıkan büyük küçük diğer pek çok düşmandan daha fazla dikkatli ve tedbirli olmalısınız.

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada korkusuzca bir yılanı yakalıyorsanız bu, gerçek hayatta da düşmanınızı veya düşmanlarınızı alt edeceğiniz anlamına gelir. O sizi yakalamadan siz onu yakalamayı başarmışsanız, hayatınızda size kötülükler yapmayı planlayan kişinin planlarını suya düşürmüş veya düşürecek olabilirsiniz. Bu kişi hane içerisinde fesat düşüncelere sahip bir akrabaya da yorulabilir. Ancak siz bir şekilde bu işi lehinize sonuçlandıracak ve o kişiyi hayatınızdan ebediyete kadar çıkarabileceksiniz. Ne diyelim? Tebrikler!

Rüyada Yılan Yavruları Görmek

Rüyada gördüğünüz yılan veya yılanlar henüz yavruysa bu da tıpkı beyaz yılanlar gibi tehlikesiz bir düşmana işaret eder. Yine de bu, ilerde o yılanın büyümeyeceği ve sizin için daha ciddi bir tehlike oluşturmayacağı anlamına gelmez. “Yılanın başını küçükken ezmek” tabiri, bizce şimdi size verilecek olan en güzel nasihat!

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Rüyanızda gördüğünüz yılan yumurtaları sadece etrafınızdaki bir düşman yüzünden başınıza gelebilecek kötülüklere değil, kendi başınıza açabileceğiniz bazı belalara da yorulur. Bu iki sebepten ötürü sıkıntılı günler geçirebilir ve mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.  Eğer rüyanızda bu yumurtaları kırmayı başarırsanız mücadeleniz hayrınıza sonuçlanabilir ve bir süreliğine de olsa dertleri başınızıdan savabilirsiniz.

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslediğinizi gördüğünüzde hepinizin aklına aynı soru geliyor değil mi? Ama hayır, düşündüğünüz gibi düşmanınızı koynunuzda beslemiyorsunuz. Bu rüya çok daha farklı ve genelde iyi anlamlar barındır. Örneğin çalışıyorsanız, iş yerinizde beklenmedik bir terfi alabilirsiniz. Yoğun çalışma temponuz üstleriniz tarafından keşfedilebilir ve size bir anda yepyeni bir dünyanın kapıları açılabilir. Eğer bekarsanız hayatınızın aşkıyla karşılaşabilir, çok mutlu ve romantik günler yaşayabilirsiniz. Bu durum ilişkisi olanlar için de değişmemektedir. Partneriniz ile birlikte ilişkinizde bir basamak atlayabilir ve ansızın kendinizi evlilik hazırlıkları içinde bulabilirsiniz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun!

Kaynak Sabah

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz